Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised nukud Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised Kutsele, tule ja meisterda endale emotsioone täis talisman või kingitus kallile inimesele, reageerisid meie ringkonnast neli nobenäppu. Praegusel segasel ajal valmistab rõõmu, kui plaanitud asjad saavad teostatud. ← Eelmine Märjamaa Mägral püstitati osalejate rekord Järgmine → Rapla ringkonnas loodi taastulijate jaoskond Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised nukud

Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised nukud

M.Kollin 10. nov. 2020


Kutsele, tule ja meisterda endale emotsioone täis talisman või kingitus kallile inimesele, reageerisid meie ringkonnast neli nobenäppu. Praegusel segasel ajal valmistab rõõmu, kui plaanitud asjad saavad teostatud.

Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised nukud
Foto Maret Kollin

Päikesepaistelisel isadepäeval sai teoks nuku tegemise õpituba, juhendajaks slaavlanna Olga Narvast. Sotsiaalabikeskuse perenaine Tiina kostitas kohvi, pärnaõietee ja kuumade pannkookidega, millele sai vaarika-piparmündimoosi peale võõbata. Nii kaua kui nobenäpud köögis pannkooke sõid, sättis nukumeister töötoa lauale kõik vajaliku. Ühes hunnikus käed, teises jalad, siis keha ja pea, nii me saime algmaterjali ühe nuku tegemiseks.

Teate, seda nukku polnud kerge teha! Pisikeste pulkade abil toppisime nuku kehaosad tihkelt vatiinilund täis. Pisikeste nõelpistete abil said kehaosad kinni õmmeldud. Kõige raskem oli jalgade ja käte sikutamine pika nõelaga läbi keha. Eks ikka selleks, et jalad ja käed liiguks kui päris. Raskeks tegi nuku riidesse panek, laual ju nii suures valikus ilusaid riideid, aksessuaare. Hoobilt pea sassis! Oli naisi, kel oli ettekujutus, milline peab välja nägema tema nukk. Kuidas minu nukuke iseloomustaks natukenegi mind? Põll! Nukumeister Olga ütles, et see on esimene kord, kui ta õmbleb nukule põlle ja veel taskuga. Nii saidki ka kohapeal disainida oma nuku riietust, kellele nahktagi, nokamüts…

Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised nukud
Fotod Maret Kollin

No vaadake, neis armsates tegelastes on killuke isadepäeva päikest, soojust ning armastust igas nõelapistes. Naised, kes tulid ja said osa vahvast õpipäevast jäid väga rahule. Nukumeister ise kiitis meie nobenäppe ja loodab meiega veel kohtuda. Minu väga kallis saarepiiga Saara, just tema leiab selle nuku jõuluvana kingikotist.

FastLion CMS

Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised

Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised

Foto Maret Kollin Päikesepaistelisel isadepäeval sai teoks nuku tegemise õpituba, juhendajaks slaavlanna Olga Narvast Sotsiaalabikeskuse perenaine Tiina kostitas kohvi, pärnaõietee ja kuumade pannkookidega, millele sai vaarika-piparmündimoosi peale võõbata Kutsele, tule ja meisterda endale emotsioone täis talisman või kingitus kallile inimesele, reageerisid meie ringkonnast neli nobenäppu. Praegusel segasel ajal valmistab rõõmu, kui plaanitud asjad saavad teostatud.

Kultuurigrupi nobenäppudel valmisid imelised nukud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse