Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kõik naised maakaitsepäevale! Kõik naised maakaitsepäevale! 23. juunil tähistatakse Kehtnas maakaitsepäeva. Rapla Naiskodukaitsjad pidasid nõu, mil moel sel korral iseennast tutvustada ja raplamaalaste päev toredaks teha. Kehtnas näeme? ← Eelmine Ettevalmistus masside toitmiseks Järgmine → Rapla ringkonnas on neli uut staabiasisstenti Kõik naised maakaitsepäevale!

Kõik naised maakaitsepäevale!

Nele Sarrapik 25. mail 2011

23. juunil tähistatakse Kehtnas maakaitsepäeva. Rapla Naiskodukaitsjad pidasid nõu, mil moel sel korral iseennast tutvustada ja raplamaalaste päev toredaks teha.

24. mai õhtul kogunesid Alu mõisa avalike suhete grupi liikmed ja kõikide erialagruppide juhid või esindajad. Üheskoos peeti plaani, kuidas maakaitsepäev raplamaalastele ja ka iseendile võimalikult toredaks, harivaks, seikluslikuks ja meeldejäävaks teha.

Mitu pead on ikka mitu pead ja seega mõeldi välja, et lisaks juba tradistioonilisele supi keetmisele ja paraadil osalemisele, korraldab Naiskodukaitse maakaitsepäeva külastajatele ka toreda seiklusmängu. Seigeldes tuleb läbi astuda iga erialagrupi esinduse juurest ja seal kas midagi ära õppida või mingi ülesanne täita. Ülesanded on kohased nii lastele kui täiskasvanutele.

Sellise seiklusraja  eesmärgiks on see, et inimesed saaksid Naiskodukaitsest rohkem teada, näeksid organisatsiooni erinevaid tahke. Lisaks muidugi saavad inimesed seiklusrajal ka uusi teadmisi ja oskusi ning loodetavasti ka hulgaliselt häid emotsioone.

Siinkohal üleskutse kõigile Rapla ringkonna naiskodukaitsjatele, kes hea meelega 23. juunil Kehtnas maakaitsepäeva korraldamisel mingil moel kaasa lööks, et andke endast teada oma erialagrupi juhile või jaoskonna esinaisele enne 10. juunit.

Kehtnas näeme?

FastLion CMS

Kõik naised maakaitsepäevale!

Kõik naised maakaitsepäevale!

24 mai õhtul kogunesid Alu mõisa avalike suhete grupi liikmed ja kõikide erialagruppide juhid või esindajad 23. juunil tähistatakse Kehtnas maakaitsepäeva. Rapla Naiskodukaitsjad pidasid nõu, mil moel sel korral iseennast tutvustada ja raplamaalaste päev toredaks teha.

Kõik naised maakaitsepäevale!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse