Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ettevalmistus masside toitmiseks Ettevalmistus masside toitmiseks Pühapäeval, 22. mail, toimus Kehtnas baasväljaõppe toitlustamise mooduli teooriaosa. Õpet viisid läbi ringkonna esinaine Pirko Peterson ja toitlustusgrupi juht Ülle Hermann. mail Järgmine → Kõik naised maakaitsepäevale! Ettevalmistus masside toitmiseks

Ettevalmistus masside toitmiseks

Nele Sarrapik 24. mail 2011

Pühapäeval, 22. mail, toimus Kehtnas baasväljaõppe toitlustamise mooduli teooriaosa. Õpet viisid läbi ringkonna esinaine Pirko Peterson ja toitlustusgrupi juht Ülle Hermann.

Osalejate seas oli nii värskeid liikmeid, liikmekandidaate kui ka üks üsna staa¾ikas liige, kel toitlustamise mooduli läbimise kohta tunnitus siiani puudu. Nn „vanade“ liikmete osalemine baasväljaõppel on igati kiiduväärt, sest esiteks on ka baasteadmised ajas muutuvad ja kordamine on ju tarkuse ema ning lisaks annab see kursusele suure lisaväärtuse, kui algajate seas on ka keegi, kellel juba on kogemus, mida jagada. Nii see õestumine käima peakski – ühiselt õppustel olles.

Osalejate tagasisidedest võib lugeda, et õppusega jäädi rahule – ehkki ruum oli külm, oli õhkkond selle võrra soojemJ. Päev oli uute teadmiste rohke ja pani käed kibelema praktika järele. Võimalus toitlustamise praktikat sooritada avanebki juba üsna varsti iga ühe oma valikul, kas KEAT laagris Karitsal 6.-9. juunil või Põrgupõhja retkel 7.-11. juulil.

Egas muud kui jaksu praktikaks! Nuga sõrme!

FastLion CMS

Ettevalmistus masside toitmiseks

Ettevalmistus masside toitmiseks

Osalejate seas oli nii värskeid liikmeid, liikmekandidaate kui ka üks üsna staa¾ikas liige, kel toitlustamise mooduli läbimise kohta tunnitus siiani puudu Nn „vanade“ liikmete osalemine baasväljaõppel on igati kiiduväärt, sest esiteks on ka baasteadmised ajas muutuvad ja kordamine on ju tarkuse ema ning lisaks annab see kursusele suure lisaväärtuse, kui algajate seas on ka keegi, kellel juba on kogemus, mida jagada Pühapäeval, 22. mail, toimus Kehtnas baasväljaõppe toitlustamise mooduli teooriaosa. Õpet viisid läbi ringkonna esinaine Pirko Peterson ja toitlustusgrupi juht Ülle Hermann.

Ettevalmistus masside toitmiseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse