Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplas peeti teistmoodi koosolekut Raplas peeti teistmoodi koosolekut Rapla ringkonna juhatuse 7. novembri koosolek oli tavapärastest kokkusaamistest üsna erinev – külas käis Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming. Kas saaks olla ühel kohtumisel paremat tulemist ja jutul ilusamat lõpulauset?:) ← Eelmine Raplakad rabas Järgmine → Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest Raplas peeti teistmoodi koosolekut

Raplas peeti teistmoodi koosolekut

Nele Pernits 8. nov. 2012

Rapla ringkonna juhatuse 7. novembri koosolek oli tavapärastest kokkusaamistest üsna erinev – külas käis Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

Raplas peeti teistmoodi koosolekut

Airit on muidugi alati tore näha, aga eks ta tuli tegelikult ikka asja pärast ka, küsimustele vastama, kuulama ja nõu andma. Alustuseks ei saanud otseloomulikult kohe nö tõsiste asjade kallale asuda, vaid ringkonna instruktor tsiteeris hoopis väga tabavalt kultusteost „Karlsson katuselt“. Küllike meenutas, et Karlsson andis Majasokule 5 ööri, et too endale selle eest mingit kribu-krabu ostaks, mida saab kaela panna. See ostmise töö oli sedakorda aga juba tehtud ja Naiskodukaitse esinaisele anti ringkonna poolt üle kingitus tema hiljutise olulise rõõmsa elusündmuse puhul.

Ja siis läkski peale väikest tutvumist küsimuste ja vastuste vooruks. Kord küsisid kohal viibinud ringkonna juhatuse liikmed ja jaoskondade esinaised ning Naiskodukaitse esinaine vastas ja seejärel jälle küsis esinaine ja teised vastasid. Üsna ruttu sai selgeks, et tegelikult oleme me kõiges ikka üsna ühel nõul, kui asjad täpsemalt läbi rääkida. Esinaisele tegi enim muret meie kasin liikmeskonna kasv. Mõistagi on see ka ringkonna enda arvates murekoht. Probleemi üle arutledes kasvas silmnähtavalt kõigis osalejates soov ja hasart otsemaid värbama hakata. Positiivse programmina lepiti kohe kokku ringkonna sisene kokkusaamine aasta alguses, kus hakatakse ühiselt järgmiseks aastaks värbamisplaani tegema. Et 2013 saab siis Rapla ringkonnas olema suur teavitusaasta:).

Kuigi egas ainult värbamsest ka räägitud. Küsiti ikka ühe ja teise asja kohta ja silmaring avardus kindlasti üsna mitmeski küsimuses. Igatahes tänasid Rapla naised esinaist kohaletulemise ja kuulamise, selgitamise eest tublisti. Meel läks kohe rõõmsamaks ja tulevik helgemaks. Ka esiniane ise nimetas oma külaskäiku toredaks ja oli rõõmus, et kohtus positiivsete tulevikuvisioonidega ja teotahteliste inimestega: „Hea oli näha, et Rapla ringkonna juhtidel oli valmisolek arutleda oma ringkonna arengute teemadel. Vestluses valitses positiivne õhkkond ning peamiselt räägiti ikka sellest, kuidas me saaksime, mitte sellest, kuidas me kuidagi ei saa.“

Esinaine lisas veel: “Loomulikult sain ka taaskordset inspirasiooni oma tööks Naiskodukaitse esinaisena.“. Kas saaks olla ühel kohtumisel paremat tulemist ja jutul ilusamat lõpulauset?:)

← Eelmine
Raplakad rabas

FastLion CMS

Raplas peeti teistmoodi koosolekut

Raplas peeti teistmoodi koosolekut

Airit on muidugi alati tore näha, aga eks ta tuli tegelikult ikka asja pärast ka, küsimustele vastama, kuulama ja nõu andma Alustuseks ei saanud otseloomulikult kohe nö tõsiste asjade kallale asuda, vaid ringkonna instruktor tsiteeris hoopis väga tabavalt kultusteost „Karlsson katuselt“ Rapla ringkonna juhatuse 7. novembri koosolek oli tavapärastest kokkusaamistest üsna erinev – külas käis Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

Raplas peeti teistmoodi koosolekut

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse