Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut Rapla jaoskond pidas 28. veebruaril üldkoosolekut – vaatas, mis tehtud ja püüdis suunata tulevikku. ← Eelmine Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva Järgmine → Õnn on meie enda teha ehk Klaasikillumäng Rapla jaoskonna naisteõhtul Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut

Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut

Nele Sarrapik 1. märtsil 2012

Rapla jaoskond pidas 28. veebruaril üldkoosolekut – vaatas, mis tehtud ja püüdis suunata tulevikku.

Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut
Rapla jaoskonna jõulud 2011

Möödunud aasta alguses jagunes ehk juba liiga suureks paisunud Rapla jaoskond kaheks – Rapla ja Kaerepere jaoskonnaks. Seoses sellega sai Rapla jaoskond täiesti uued juhid ja jäi ilma suurest hulgast aktiivsetest liikmetest. Oli keeruline ja väljakutsete rohke aasta, aga mis ei tapa teeb tugevaks ja uus Rapla jaoskond ongi aasta jooksul palju tugevamaks saanud.

Üldkoosolekulul oligi peale selle rakendumist esimeseks teemaks aastaaruanne 2011. Jaoskonna esinaine rääkis juhatuse tegevsest, liikmete aktiivsusest, üritustest, millel osaleti ja mida ise korraldati, liikmemaksust, tänamisest ja veel muust. Niimoodi välja tooduna on Rapla jaoskonnal olnud tegelikult üsna tegus ja tõhus aasta. Liikmed on osalenud enamikel ringkonna üritustel ja korraldati ka päris oma jaoskonna üritusi – naisteõhtud, jõulupidu, suvine väljasõit. Rapla jaoskonna naisteõhtud on saanud hea vastuvõtu osaliseks nii oma jaoskonna kui ka teiste jaoskondade liikmete seas. Juhatus tõukas hoolsalt tagant baasväljaõppe läbimist ja liikmemaksu maksmist, millele tuleb suurt tähelepanu pöörata ka 2012. aastal.

Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut
Merike ja Kätlin Rapla jaoskonna naisteõhtul

Aruandele järgnes hulga valimisi. Tavapärasest rohkem tuli valida sellepärast, et esiteks moodustati esmakordselt Rapla ringkonna ajaloos jaoskonnale revisjonikomisjon. Teiseks on Rapla ringkonnas sel aastal muudatuste aasta, ametiaeg saab täis nii esinaisel kui aseesinaisel ja seega esitati üldkoosolekul kandidaate ka nendele kohtadele.

Koos jätkava jaoskonna esinaise Nele Sarrapiku ja aseesinaise Ingrid Stahliga kuuluvad nüüdsest jaoskonna juhatusse Birgit Kuntu, Eli Sukles ja Merike Tüür ning Rapla jaoskonna kõige esimese revisjonikomisjoni liikmed on Tiia Aasrand, Anneli Esop ja Kätlin Riidebach. Palju õnne kõigile vastvalitutele ja jõudu uues ametis! Ootame teilt suuri tegusidJ.

Muude teemadena olid koosolekul käsitluse all veel tegevusplaan 2012, erialade valimine ja  liikmemaksu maksmine.

FastLion CMS

Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut

Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut

Rapla jaoskonna jõulud 2011 Möödunud aasta alguses jagunes ehk juba liiga suureks paisunud Rapla jaoskond kaheks – Rapla ja Kaerepere jaoskonnaks Seoses sellega sai Rapla jaoskond täiesti uued juhid ja jäi ilma suurest hulgast aktiivsetest liikmetest Rapla jaoskond pidas 28. veebruaril üldkoosolekut – vaatas, mis tehtud ja püüdis suunata tulevikku.

Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse