Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil Naiskodukaitset Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil Kaerepere jaoskonna naiskodukaitsjad Triin Tähtla ja Liilia Kesküla osalesid tervisenädala raames Kärus korraldatud tervisemessil, kus nad tutvustasid huvilistele naiskodukaitset. ← Eelmine Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu oli hariv ja meeleolukas Järgmine → Meil oli ilus mälestuspäev Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil Naiskodukaitset

Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil Naiskodukaitset

Kaire Soomets 25. aprillil 2011

Kaerepere jaoskonna naiskodukaitsjad Triin Tähtla ja Liilia Kesküla osalesid
tervisenädala raames Kärus korraldatud tervisemessil, kus nad tutvustasid
huvilistele naiskodukaitset.

"On ju enamasti naine see, kes hoolitseb pere tervise eest - tervislik toitumine, sportlikult aktiivne ellusuhtumine ja meditsiiniline väljaõpe- seda kõike pakub Naiskodukaitse," selgitas Liilia tervisemessil osalemise põhjust.
Triin ja Liilia rääkisid messil osalenutele lahti organisatsiooni loo ning vesteldes ühe Käru kooliõpetajaga, selgus tõsiasi, et tema koduses fotoalbumis on esimese Eesti vabariigi aegseid pilte naiskodukaitsjatest. Fotode omanikuga lepiti kokku kohtumine, et väärtuslik ajalugu talletatud saaks.
Liilia luges tervisemessil osalemise igati kordaläinuks ning avaldas lootus, et
küllap pandi nii mõnigi huviline naiskodukaitsega liitumise võimalikkusest mõtlema.

FastLion CMS

Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil

Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil

"On ju enamasti naine see, kes hoolitseb pere tervise eest - tervislik toitumine, sportlikult aktiivne ellusuhtumine ja meditsiiniline väljaõpe- seda kõike pakub Naiskodukaitse," selgitas Liilia tervisemessil osalemise põhjust Triin ja Liilia rääkisid messil osalenutele lahti organisatsiooni loo ning vesteldes ühe Käru kooliõpetajaga, selgus tõsiasi, et tema koduses fotoalbumis on esimese Eesti vabariigi aegseid pilte naiskodukaitsjatest Kaerepere jaoskonna naiskodukaitsjad Triin Tähtla ja Liilia Kesküla osalesidtervisenädala raames Kärus korraldatud tervisemessil, kus nad tutvustasidhuvilistele naiskodukaitset.

Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil Naiskodukaitset

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse