Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu oli hariv ja meeleolukas Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu 12. aprilli õhtul kogunes Alu mõisa puhketuppa hulk rõõmsaid naisi ja terve kuhi kaseoksi – toimus Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu. ← Eelmine Mõtteid Rapla Ringkonna aktiivi kokkusaamisest Kaius Järgmine → Kaerepere naised tutvustasid tervisemessil Naiskodukaitset Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu oli hariv ja meeleolukas

Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu oli hariv ja meeleolukas

Nele Sarrapik 13. aprillil 2011

12. aprilli õhtul kogunes Alu mõisa puhketuppa hulk rõõmsaid naisi ja terve kuhi kaseoksi – toimus Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu.

Poolitatud Rapla jaoskonna vastvalitud juhatus otsustas oma esimesel koosolekul, et hetkel saab meie jaoskonna prioriteediks olla üksteisega tutvumine, meeskonna- ja meietunde loomine ja küll sealt edasi kasvavad muud eesmärgid juba iseenesest välja. Sellest siis tuli ka mõte hakata tegema igakuiseid kokkusaamis-, infojagamis, ja suhtlemisüritusi, kus alati oleks ka mõni põnev arutelu või tegevus.

Esimene naisteõhtu möödus meeleolukalt ja meeldivalt rahvarohkelt. Lisaks oma jaoskonna liikmetele oli kohal ka lihtsalt sõpru ja külalisi teistest jaoskondadest. Õhtul oli kaks teemat, üks väljakutsuvam kui teine. Alustati suure kuhja kaseokstega, millest igaüks valmistas Birgiti juhendamisel endale meelepärase korvikese, lillepotiümbrise, pesakese peagi värvitavate munade jaoks või muu õõnsa aluse. Hoolimata naistele nii omasest koheselt näputöösse süvenemisest, ei seganud see samal ajal mõnusa jutu ajamist ja maailma-asjade arutamist. Tegelikult üsna väikese vaevaga, ent siiski hoole ja armastusega tehtud kausid-potid said endalegi uskumatult kenad. Ehk ühe väikese erinevusega sest allakirjutanu sai hakkama ühe korraliku varesepesa moodi pussakaga, mis hoolimata välimusest on siiski ise tehtud ja läheb pühade ajal kindlasti uhkusega kasutusse.

Teine naisteõhtul päevakorras olnud punkt oli kevad, organism ja selle puhastamine. Ingrid rääkis ravimtaimedest ja segudest, millega kevadel ja mitte ainult kevadel, organismist erinevad halvad asjad välja ajada. Kogu info oli väga põnev ja igaüks leidis ilmselt personaalselt endale üsna palju kasulikku. Ise pean tunnistama, et kuna infot oli nii palju, et keskendusin paari asja meelde jätmisele ja veeretasin mõtteid, kuidas ma sel aastal hakkan kindlasti ravimtaimi koguma, siis loodan lihtsalt, et ühel heal päeval saab Ingrid mõned olulised õpetused kirja ja on nõus neid meie kõigiga jagama. Igatahes jätkus peronaalseid küsimusi ning kaasavõetud kotikeste ja purgikeste uuditamist veel tükiks ajaks peale ettekande lõppugi. Ja viimaks said osalejad kingiks veel karbi Ingridi enda valmistatud kasepuusütt. Milleks? Teadagi milleks:).

Meeleolukas üritus lõppes alles üsna hilistel õhtutundidel. Ega siis muud kui, et kuulutame Rapla jaoskonna esimese naisteõhtu kordaläinuks ja reedame, et me hakkame neid naisteõhtuid nüüd iga kuu teisel teisipäeval tegema. Tänan kõiki osalejaid ja mõttes kaasalööjaid ning eks vaatame, mida põnevat me järgmseks korraks välja mõtleme.

FastLion CMS

Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu

Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu

Poolitatud Rapla jaoskonna vastvalitud juhatus otsustas oma esimesel koosolekul, et hetkel saab meie jaoskonna prioriteediks olla üksteisega tutvumine, meeskonna- ja meietunde loomine ja küll sealt edasi kasvavad muud eesmärgid juba iseenesest välja Sellest siis tuli ka mõte hakata tegema igakuiseid kokkusaamis-, infojagamis, ja suhtlemisüritusi, kus alati oleks ka mõni põnev arutelu või tegevus 12. aprilli õhtul kogunes Alu mõisa puhketuppa hulk rõõmsaid naisi ja terve kuhi kaseoksi – toimus Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu.

Rapla jaoskonna esimene naisteõhtu oli hariv ja meeleolukas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse