Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaerepere jaoskonnas on tublid koolilõpetajad Kaerepere jaoskonnas on tublid Naiskodukaitse on õppiv ja õpetav organisatsioon. Siin saab ennast igal võimalusel ja väga erinevatel erialadel täiendada, et siis omakorda seda kogutud teadmist teiste inimeste ja riigi heaks rakendada. ← Eelmine Maakaitsepäev tõi sära silma vihmast hoolimata Järgmine → Meie naised baasväljaõppe toitlustusmooduli praktikal Kaerepere jaoskonnas on tublid koolilõpetajad

Kaerepere jaoskonnas on tublid koolilõpetajad

Nele Sarrapik 3. juulil 2011

Naiskodukaitse on õppiv ja õpetav organisatsioon. Siin saab ennast igal võimalusel ja väga erinevatel erialadel täiendada, et siis omakorda seda kogutud teadmist teiste inimeste ja riigi heaks rakendada.

Rapla ringkonnas on palju liikmeid, kes on enesetäiendamise teel ka väljaspool Naiskodukaitset. Mitmetel neist on suve hakul üks koolitee taaskord lõppenud ja uued väljakutsed ootamas.

Õnnitleme siinkohal kogu Rapla ringkonna poolt väga tublisid Kaerepere jaoskonna liikmeid, kes on parajasti lõpetanud järgmised koolid:

 

Tiina Kaffer - Tallinna Ülikool magistrikraad, erialaks eripedagoog-nõustaja,

 

Kristel Kesküla - Tallinna Pedagoogiline seminar, erialaks noorsootöö,

 

Marilin Saaliste - Järvamaa Kutsehariduskeskus, erialaks kodumajandus,

 

Triin Tähtla - Tallinna Tööstushariduskeskus, erialaks rätsep-stilist.

 

Palju palju õnne teile kogu ringkonna poolt! Oleme teie üle uhked ja soovime tuult tiibadesse kõiges, mis te ette võtate.

FastLion CMS

Kaerepere jaoskonnas on tublid

Kaerepere jaoskonnas on tublid

Rapla ringkonnas on palju liikmeid, kes on enesetäiendamise teel ka väljaspool Naiskodukaitset Mitmetel neist on suve hakul üks koolitee taaskord lõppenud ja uued väljakutsed ootamas Naiskodukaitse on õppiv ja õpetav organisatsioon. Siin saab ennast igal võimalusel ja väga erinevatel erialadel täiendada, et siis omakorda seda kogutud teadmist teiste inimeste ja riigi heaks rakendada.

Kaerepere jaoskonnas on tublid koolilõpetajad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse