Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla Melumessil 7. mail Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla Meie, Rapla ringkonna toitlustusgrupi liikmed, saime oma esimesel koosolekul aprilli algul teada, et Kaitseliidu Rapla Malev läheb ka tänavu juba traditsiooniks saanud melumessile. Loomulikult otsustasime kaasa lüüa, aga pakkuda seekord vähem - ainult pannkooki moosiga, sinna kõrvale ka jooke ja supp sedapuhku kõrvale jätta. Enamaks poleks tänavu ka jõudu olnud: kohale sai tulla ainult 3 naist, hiljem, selgus meeldiva ülltusena, ka neljas. ← Eelmine Meil oli ilus mälestuspäev Järgmine → Ettevalmistus masside toitmiseks Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla Melumessil 7. mail

Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla Melumessil 7. mail

Aive Küünarpuu 11. mail 2011

Meie, Rapla ringkonna toitlustusgrupi liikmed, saime oma esimesel koosolekul aprilli algul teada, et Kaitseliidu Rapla Malev läheb ka tänavu juba traditsiooniks saanud melumessile. Loomulikult otsustasime kaasa lüüa, aga pakkuda seekord vähem - ainult pannkooki moosiga, sinna kõrvale ka jooke ja supp sedapuhku kõrvale jätta. Enamaks poleks tänavu ka jõudu olnud: kohale sai tulla ainult 3 naist, hiljem, selgus meeldiva ülltusena, ka neljas.

Et tänavu melumess Raplas sattus ülevabariigilisele talgupäevale, siis julgen meie vabatahtlikku tegevust nimetada ka mitteametlikult meie grupi talguteks. Kui mina rongijaamast messiplatsile jõudsin, oli esinaine Pirko muidugi juba kohal ja valmistas meile ette platsi toimetamiseks väliköögis. Varsti jõudis kohale ka Hiie jaoskonna esinaine Rea, meie pannkoogimeister. Ja läkski lahti meie talgupäev: Rea asus tainast segama, samal ajal  valmistasime meie Pirkoga kohvi ja eelmise aasta eeskujul piparmündijooki: esimestest värsketest võrsetest piparmünditeed õunamahlaga. Hiljem selgus, et see kevadine hüva rüübe inimestele päris meeldis, vaja oli ainult head reklaami teha.

Inimesi liikus messiplatsil algul kasinalt, aga kui korraldajad meid üles leidsid ja reklaamisid, mida meil pakkuda on, siis leidis meie juurde tee ka ka päris kenake hulk messikülalisi. Väga paljud inimesed aga küsisid suppi - ja nii sai meile selgeks, et meie maakonna inimeste jaoks on naiskodukaitse kohta kujunenud kuvand: kui juba midagi me pakume, siis ikka suppi. See oli vahva tõdemus. Siiski enamus ei õelnud ära võimalusest maitsta meie suurepäraseid pannkooke moosiga ja juua kõrvale kohvi või kevadiselt värskendavat teejooki.

Nii meie aeg märkamatult kooke küpsetades ja neid müües mõnusalt mööduski. Vahva oli veel see, et Rapla jaoskonna nooruke Tartust tulnud liige Birgit nägi meie rõõmsat askeldamist oma koduaknast, sai sellest innustust ja tuli, pani ka põlle ette ning aitas kaasa meie talgu hääle kordaminekule. Päeva edenedes kujunes meie müük päris edukaks.

Lõppkokkuvõtteks võime olla rahul kordaläinud talgupäevaga. Tore oli olla, tegutseda maleva kõrval. Tänan siinkohal ka Marju Pari, kes maleva infotahvlile oli üles pannud pildikesi ja infot meie vahvate

naiste toimetamistest. Püüame leida ka tulevikus võimalusi, et tulla välja ja olla kõrvuti koos malevaga. Siis on meid ehk rohkem ja jõuame ka suppi pakkuda ja üllatada veel enamaga maakonna rahvast.

FastLion CMS

Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla

Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla

Et tänavu melumess Raplas sattus ülevabariigilisele talgupäevale, siis julgen meie vabatahtlikku tegevust nimetada ka mitteametlikult meie grupi talguteks Kui mina rongijaamast messiplatsile jõudsin, oli esinaine Pirko muidugi juba kohal ja valmistas meile ette platsi toimetamiseks väliköögis Meie, Rapla ringkonna toitlustusgrupi liikmed, saime oma esimesel koosolekul aprilli algul teada, et Kaitseliidu Rapla Malev läheb ka tänavu juba traditsiooniks saanud melumessile. Loomulikult otsustasime kaasa lüüa, aga pakkuda seekord vähem - ainult pannkooki moosiga, sinna kõrvale ka jooke ja supp sedapuhku kõrvale jätta. Enamaks poleks tänavu ka jõudu olnud: kohale sai tulla ainult 3 naist, hiljem, selgus meeldiva ülltusena, ka neljas.

Toitlustusgrupi tänavused talgud Rapla Melumessil 7. mail

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse