Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Erna Retkel osaleb ka Naiskodukaitse võistkond Erna Retkel osaleb ka Täna Salmistust meredessandiga algaval Erna Retkel läheb rajale ka Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna naiskond koosseisus Madli Lainemaa, Ly Hipponen, Merlin Järvpõld ja Tiia Kiis. Ainus naisvõistkond läheb võistlustulle teise järjekorranumbriga. ← Eelmine Naiskodukaitse abistab taas Erna Retke läbiviimisel Järgmine → Toimub militaarlaager „Hedgehog 2006” Erna Retkel osaleb ka Naiskodukaitse võistkond

Erna Retkel osaleb ka Naiskodukaitse võistkond

31. juulil 2006

Täna Salmistust meredessandiga algaval Erna Retkel läheb rajale ka Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna naiskond koosseisus Madli Lainemaa, Ly Hipponen, Merlin Järvpõld ja Tiia Kiis. Ainus naisvõistkond läheb võistlustulle teise järjekorranumbriga.

Ainsana selleaastastest võistlejatest on varasemalt Erna Retkel osalenud Madli, kes oli eelmisel aastal 26ndana lõpetanud naiskonna liige. Teiste jaoks on tegemist esmakordse kogemusega. Merlin on Erna Retkega seonduvat varem näinud teise kandi pealt, nimelt sooritas ta eelmisel aastal Erna baaslaagris Naiskodukaitse välikokakursuse praktikat. Võistkonna peamiseks eesmärgiks on loomulikult Erna Retk lõpuni läbi teha. Salamisi loodetaksi siiski ka eelmise aasta 26. kohta parandada.

Erna Retk algab 1. augustil. kell 16.00 meredessandiga Salmistu - Valkla vaheliselt rannalt.
Erna Retkel osaleb ka Naiskodukaitse võistkond

FastLion CMS

Erna Retkel osaleb ka

Erna Retkel osaleb ka

Ainsana selleaastastest võistlejatest on varasemalt Erna Retkel osalenud Madli, kes oli eelmisel aastal 26ndana lõpetanud naiskonna liige Teiste jaoks on tegemist esmakordse kogemusega Täna Salmistust meredessandiga algaval Erna Retkel läheb rajale ka Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna naiskond koosseisus Madli Lainemaa, Ly Hipponen, Merlin Järvpõld ja Tiia Kiis. Ainus naisvõistkond läheb võistlustulle teise järjekorranumbriga.

Erna Retkel osaleb ka Naiskodukaitse võistkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse