Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Peremess Peremess Pühapäeval 29. jaanuaril 2012. aastal toimus Jõhvi Kultuurikeskuses iga aastaselt toimuv Peremess. ← Eelmine BVÕ toitlustamise moodul Narvas Järgmine → Vabariigi aastapäeva tähistamine Narvas Peremess

Peremess

Diana Ilves 2. veebr. 2012

Pühapäeval 29. jaanuaril 2012.aastal toimus Jõhvi Kultuurikeskuses iga aastaselt toimuv Peremess.

Peremessil oli ka seekord esindatud Naiskodukaitse Alutaguse ringkond. Pakkusime meie infoleti külastajatele erinevaid teste, mis olid huvitavad-mängulised ja lähendasid naiskodukaitse tegevusi üldsusele.

 

Eriti meeldis külastajatele elustamistreeninguteks ettenähtud nukk, millel sai õppida ja meelde tuletada elus vajaminevat kunstliku hingamise tegemise ja elustamise oskust. Naistele olid erinevate tangainete ja maitseainete kotikesed, mille sisu tuli ära arvata. Populaarne oli see lisaks naistele ka laste ja meeste hulgas.

 

Kaasas oli meil ka seljakott koos rännakuks vajaliku varustusega. Kott tuli pakkida nii nagu selleks ettenähtud kord ja praktilisus ette näeb, ning liikuda kogu varustusega messialal ja leida sealt üles meie poolt peidetud meened. Üks täisealine mees ja üks noormees otsustasid selle järgi proovida ning tuletasid meelde ja õppisid enda jaoks juurde nii tavapärase teadmise – rännakuteks selajokti pakkimine.

 

Naised, kes tundisd huvi meie tegevuse vastu, said sooritada testi naiksodukaitsesse sobivuse kohta,  lisaks sai teha testi võimaliku erialagrupi kohta, kuhu nad kuuluda võiksid. Testid pakkusid pinget ja elevust paljudele messi külastanud naistele.

 

Vaatamata külmale ilmale oli mõnus pühapäev messil osalejatele ja külastajatele. Jääme ootama järgmist Peremessi.

FastLion CMS

Peremess

Peremess

Peremessil oli ka seekord esindatud Naiskodukaitse Alutaguse ringkond Pakkusime meie infoleti külastajatele erinevaid teste, mis olid huvitavad-mängulised ja lähendasid naiskodukaitse tegevusi üldsusele Pühapäeval 29. jaanuaril 2012.aastal toimus Jõhvi Kultuurikeskuses iga aastaselt toimuv Peremess.

Peremess

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse