Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ära karda pildistada Ära karda pildistada . . . . . aga näitamiseks tee valik! Niimoodi lõpetas Hele Israel oma õppeõhtu fotograafiast Naiskodukaitse Rapla ringkonna kultuuri ja avalike suhete grupi liikmetele. Avalikud suhted ← Eelmine Side-ja staabigrupi liikmed täiendasid enda teadmisi Pahklas Järgmine → Juubelile ja matusele vana tapeedirull kaasa Ära karda pildistada

Ära karda pildistada

Kaie Kensap-Kukk 17. nov. 2016


..... aga näitamiseks tee valik! Niimoodi lõpetas Hele Israel oma õppeõhtu fotograafiast Naiskodukaitse Rapla ringkonna kultuuri ja avalike suhete grupi liikmetele.

Ära karda pildistada
Ära karda pildistada

 

15. novembri õhtu algas aga kuldlõigete, ristumiskohtade ja horisontidega. Kõige sellisega, mille peale tavainimene fotokaamerat käes hoides ei oska isegi mõelda. Mida reaalselt tähendab säriaeg ja mismoodi seda enda huvides ära kasutada, ning mida teha F väärtusega 22 või hoopis 3,5?  Tuleb välja, et selleks, et foto tõesti ütleks rohkem kui 1000 sõna on vaja osata tähti ja numbreid kaameral osata tõlgendada. Õppeõhtu teooria juurde mahtus loomulikult prakitkat ja fotoshowd, mis tõi näole nii naeru kui imestust, mida kõike lühikese ajaga valmis jõuab klõpsida.

Ära karda pildistada

Kuna iga õpe toob alati välja uusi arendamist ja juurde õppimist vajavaid teemasid, siis on oodata tulevikus ka fotode järeltöötluse tunde. Meie eesmärk on palju ilusaid ja meeldivaid pilte.

 

Seega seltsimehed fotograafid... pange oma objektiivid valmis ja tulge - olge meiega!

 

Teie Naiskodukaitse Rapla ringkonna kultuuri ja avalike suhete erialagrupp.

FastLion CMS

Ära karda pildistada

Ära karda pildistada

15 novembri õhtu algas aga kuldlõigete, ristumiskohtade ja horisontidega ..... aga näitamiseks tee valik! Niimoodi lõpetas Hele Israel oma õppeõhtu fotograafiast Naiskodukaitse Rapla ringkonna kultuuri ja avalike suhete grupi liikmetele.

Ära karda pildistada

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse