Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naised osalesid Tartu maratonil Rapla naised osalesid Tartu 7 vaprat Rapla ringkonna naiskodukaitsjat võtsid eile ette Tartu maratoni lühema distantsi läbimise. Kärekülma ilma nimetasid võistluse lõpetajad hoopis kenaks ja päiksepaisteliseks ning naiskodukaitsjatest maratoonorite muljetest jäi läbivalt kõlama vaid üks sõna: „Võimas!“. ← Eelmine Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast Järgmine → Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama Rapla naised osalesid Tartu maratonil

Rapla naised osalesid Tartu maratonil

Nele Sarrapik 21. veebr. 2011

7 vaprat Rapla ringkonna naiskodukaitsjat võtsid eile ette Tartu maratoni lühema distantsi läbimise. Kärekülma ilma nimetasid võistluse lõpetajad hoopis kenaks ja päiksepaisteliseks ning naiskodukaitsjatest maratoonorite muljetest jäi läbivalt kõlama vaid üks sõna: „Võimas!“.

Rapla naised osalesid Tartu maratonil
Sügisel koormusmatkal, eile maratonil, aastapärast Utrial.

Mitmetele eile maratonil osalenud Rapla ringkonna liikmetele oli seekordne maraton juba, kes teab mitmes, aga oli ka neid, kes Eesti suurt suusatraditsiooni esimest korda omal nahal tunda said. Rapla naiskodukaitsjad, kes püüdsid rajal koos püsida, et ühiselt ka naiskodukaitsjatena välja paista, rääkisid, et huvi nende naiskonna vastu oli märgata nii rajal kui ka kontrollpunktides. Ja kõige suurema huvi äratajateks olid tõenäoliselt hoopis naiskonnaga rajaääres kaasas olnud fännid, kes kandsid Naiskodukaitsele viitavaid plakateid ja koguni organisatsiooni tutvustava info ja fotodega varustatud stendi kaasas.

 

Küsimuse peale, kas täna peale eilset rasket võistlust olete ikka kõik elu ja tervise juures vastab Rapla jaoskonna esinaine Liilia Kesküla lihtsalt: “Aga loomulikult on kõigiga kõik korras. See ei olnud üldse raske. Me mõtlesime, et järgmisel aastal võiks nüüd äkki Utriale minna.“. Selle peale ei jää ka endal enam muud öelda, kui et tõepoolest võimas.

 

Naiskodukaitse Rapla ringkonnas on sporti ja tervislikke eluviise koguaeg au sees hoitud. Liikmed käivad orienteerumas ja erinevatel matkadel, juba mitmendat aastat osaletakse SEB sügisjooksul.

FastLion CMS

Rapla naised osalesid Tartu

Rapla naised osalesid Tartu

Sügisel koormusmatkal, eile maratonil, aasta pärast Utrial Mitmetele eile maratonil osalenud Rapla ringkonna liikmetele oli seekordne maraton juba, kes teab mitmes, aga oli ka neid, kes Eesti suurt suusatraditsiooni esimest korda omal nahal tunda said 7 vaprat Rapla ringkonna naiskodukaitsjat võtsid eile ette Tartu maratoni lühema distantsi läbimise. Kärekülma ilma nimetasid võistluse lõpetajad hoopis kenaks ja päiksepaisteliseks ning naiskodukaitsjatest maratoonorite muljetest jäi läbivalt kõlama vaid üks sõna: „Võimas!“.

Rapla naised osalesid Tartu maratonil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse