Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas Laupäevane ilus ilm tõi Pärnus hiljuti avatud Keskkonnahariduskeskusesse kokku 12 naiskodukaitsjat koos sõpradega ja lastega. aastapäeva ürituste raames promoüritus kahes koolis Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas

Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas

18.nov 2013 Ave Rallmann

Laupäevane ilus ilm tõi Pärnus hiljuti avatud Keskkonnahariduskeskusesse kokku 12 naiskodukaitsjat koos sõpradega ja lastega.

Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas

Kuu aega varem aset leidnud suurel avamispeol olid kohal käinud nii mõnedki, kuid kuna siis oli rahvast väga palju, tulid naised nüüd väiksema seltskonnaga taas maja uudistama. Administraator rääkis lühidalt miks, millal ja kuidas maja on ehitatud ning siis saime omal käel minna maja peale uudistama. Jalutasime läbi talveaia, vaatasime näitust "Kutsumata külalised" ning saime sisse astuda planetaariumisse. Kirsiks tordil oli meil kokku lepitud ka töötuba, mille teemaks scrapbooking stiilis šokolaadi ümbriste valmistamine. Igaüks sai valida endale sobivat värvi paberid, paelad, kaunistused ning volitmine, lõikamine ja kleepimine võis alata. Tulemuseks olid uskumatult ilusad karbid, mille puhul nii mõnigi ütles, et tõenäoliselt ära kinkida küll ei raatsi, kui siis ainult pereringi. Töötoa lõppedes vaatasime üle ka loomanurga, kus ootasid õudsad hiidprussakad ning vastukaaluks pakkusid silmailu kaunid pärltuvid, muhedad jänesed ja punapõskne kilpkonn.

FastLion CMS

Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas

Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas

Kuu aega varem aset leidnud suurel avamispeol olid kohal käinud nii mõnedki, kuid kuna siis oli rahvast väga palju, tulid naised nüüd väiksema seltskonnaga taas maja uudistama Administraator rääkis lühidalt miks, millal ja kuidas maja on ehitatud ning siis saime omal käel minna maja peale uudistama Laupäevane ilus ilm tõi Pärnus hiljuti avatud Keskkonnahariduskeskusesse kokku 12 naiskodukaitsjat koos sõpradega ja lastega.

Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse