Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati sügava ja raske puudega laste toetuseks Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ Tallinna Lauluväljakul 10. märtsil toimunud heategevuslikul koguperepäeval “Naistelt naistele” koguti sügava ja raske puudega laste peredele vajaliku lapsehoiuteenuse toetamiseks 756 eurot. Heategevus Koostöö ← Eelmine Naiskodukaitsjad vallutavad Rakvere tänavad Järgmine → Halvaakook, kaardikile ja Õnne- üks- null kuuldel ehk staabiassistentide täiendõpe Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati sügava ja raske puudega laste toetuseks

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati sügava ja raske puudega laste toetuseks

20. märtsil 2013

Tallinna Lauluväljakul 10. märtsil toimunud heategevuslikul koguperepäeval
“Naistelt naistele” koguti sügava ja raske puudega laste peredele vajaliku
lapsehoiuteenuse toetamiseks 756 eurot.

 

Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühenduse ja Sisekaitseakadeemia korraldatud heategevusliku koguperepäeva “Naistelt naistele” tulu otsustati kolmandal tegevusaastal annetada uuele koostööpartnerile, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, et toetada erivajadustega laste perekondadele lapsehoiuteenuse võimaldamist. Lisaks piletitulule said ürituse külastajad ka kohapeal annetusi teha ning toimus heategevuslik loterii.

 

Sügava ja raske puudega lapsi hooldavad enamasti ööpäev läbi nende vanemad. See on väga kurnav ning seetõttu kannatab perekonna üldine toimetulek. Riigi pakutav teenus on sageli vähene või ei ole peredele kättesaadav. Hoiuteenus võimaldaks vähendada vanemate hoolduskoormust ning lubaks neil pühedada rohkem aega ka iseendale ja teisele pereliikmetele. “Me oleme koguperepäeva eestvedajatele väga tänulikud. Nad aitasid üritusega avada meie fondi 2013. aasta põhikampaania, millega kutsume üles toetama erivajadustega lapsi ning nende peresid, et võimaldada väga vajaliku hoiuteenuse kättesaadavus,” teatas Lastefondi tegevjuht Agnes Karlson.

Kogutud rahadega suudame toetada Peetri ja Eliise lapsehoiuteenust kahe kuu jooksul.

 

 

Koguperepäev “Naistelt naistele” on igal aastal naistepäeva paiku toimuv heategevusüritus, millega jõustruktuuride naisühendused tutvustavad naistele võimalusi, kuidas tõsta oma lähedaste turvalisust. Tegevusi on kõigil aastatel jagunud kogu perekonnale – alates õpetlikest töötubadest ja meestehoiust ning lõpetades klounide etendusega.  

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati sügava ja raske puudega laste toetuseks
Pildil (vasakult): Eesti Politsei Naisühenduse esindaja Sirje Sarapu, Sisekaitseakadeemiaesindaja Ene Puhm, TÜK Lastefondi esindaja Agnes Karlson ja Naiskodukaitseesindaja Marilin Prants.

FastLion CMS

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“

Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühenduse ja Sisekaitseakadeemia korraldatud heategevusliku koguperepäeva “Naistelt naistele” tulu otsustati kolmandal tegevusaastal annetada uuele koostööpartnerile, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, et toetada erivajadustega laste perekondadele lapsehoiuteenuse võimaldamist Lisaks piletitulule said ürituse külastajad ka kohapeal annetusi teha ning toimus heategevuslik loterii Tallinna Lauluväljakul 10. märtsil toimunud heategevuslikul koguperepäeval“Naistelt naistele” koguti sügava ja raske puudega laste peredele vajalikulapsehoiuteenuse toetamiseks 756 eurot.

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati sügava ja raske puudega laste toetuseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse