Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
otse hiiumaalt otse hiiumaalt 23. - 25. oktoober 2015 toimub Hiiumaal Palade põhikoolis Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus. ← Eelmine Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas juubelit Järgmine → Armsad naiskodukaitsjad, kallid kaitseliitlased ja head külalised! otse hiiumaalt

otse hiiumaalt

liina lepik 25. okt. 2015

23.- 25. oktoober 2015 toimub Hiiumaal Palade põhikoolis Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus.

otse hiiumaalt

Nende päevade jooksul on meil tulnud lahendada erinevaid vahvaid ülesandeid, millest kõige rohkem elevust tekitas videoklipi valmistamine. Video tegemise juures pakkus pinget vahelduv internet (mida tuli mööda hubast koolimaja taga otsida) ning eri põlvkondadest pärit tehnikaseadmed, mis ei suutnud omavahel kontakteeruda.

Teisel päeval ekskurseerisime mööda sügiseselt kaunist Hiiumaad.

otse hiiumaalt

Transpordivahenditeks seekord kergelt ajaloohõnguline BAZ-buss ning DAF-i veok. Ekskursioonilt naasnud, ootas meid ees topeltports lahendamist vajavaid ülesandeid, mis polnud just kerged.

Õhtul toimus veel meeliköitev simman jalga tatsumapanevate lugudega, millele järgnes võrratu banketilaud.

otse hiiumaalt

Täna ootab meid veel ees messiboksi tutvustamine ning siis varsti saabki kodu poole sõitma hakata.

FastLion CMS

otse hiiumaalt

otse hiiumaalt

Nende päevade jooksul on meil tulnud lahendada erinevaid vahvaid ülesandeid, millest kõige rohkem elevust tekitas videoklipi valmistamine Video tegemise juures pakkus pinget vahelduv internet (mida tuli mööda hubast koolimaja taga otsida) ning eri põlvkondadest pärit tehnikaseadmed, mis ei suutnud omavahel kontakteeruda 23.- 25. oktoober 2015 toimub Hiiumaal Palade põhikoolis Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus.

otse hiiumaalt

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse