Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas juubelit Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas Naiskodukaitse Tapa jaoskond loodi 13. septembril 2000. aastal – seega täitus tänavu meil 15 aastat. Loomise juures oli toona kümme naist, kellest tänaseks päevaks on tegutsema jäänud veel kolm: Vaike Porval, Kersti Põder ja Kristy Kalmus. innerHTML = writetospan; parj[no-Smpam)a.oun(at)gmail.com ← Eelmine Maavanem võõrustas Naiskodukaitse aastapäeval naiskodukaitsjaid Järgmine → otse hiiumaalt Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas juubelit

Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas juubelit

Seidi Lamus-Tšistotin, Tapa jaoskonna juhatuse liige

Naiskodukaitse Tapa jaoskond loodi 13. septembril 2000. aastal – seega täitus tänavu meil 15 aastat. Loomise juures oli toona kümme naist, kellest tänaseks päevaks on tegutsema jäänud veel kolm: Vaike Porval, Kersti Põder ja Kristy Kalmus.

NKK Tapa jaoskonnal on olnud paremaid ja halvemaid päevi. Vaike Porval meenutab, et oli ka vahepealseid aastaid, mis püüti lihtsalt üle elada ja oodati, et ehk liitub organisatsiooniga tegusaid naisi, kes toovad uut verd ja uusi mõtteid. Nii on õnneks ka läinud ning tänase päeva seisuga on meie jaoskonnas 18 naist. Läbi aastate on esinaisteks olnud just need „veteranid“ – Vaike Porval, Kersti Põder ja Kristy Kalmus, kuid nüüd juhib Tapa jaoskonna tegevust noor esinaine Pärja Õun.

 

Kui juba naised kokku saavad, siis ikka asja pärast – olgu selleks koosolekud, väljaõpped või motivatsiooniüritused. Viimased on just need, mis kõige eredamalt mällu sööbivad - nii on koos käidud orienteerumas, ratsutamas, vastlaliugu laskmas ja sepistamas. Lähiajal on aga plaanis üks uhke eetikakoolitus Villa Theresas, kuhu ootame ka teiste jaoskondade naiskodukaitsjaid. Järgmiseks aastaks aga seadsime sihiks pidada maha üks vahva perepäev Võsul, osaleda Tapa linna päevadel, viia läbi jällegi paar põnevat motivatsiooniüritust ja taastada jõulupidude traditsioon.

 

Sellest sügisest hakkas Tapal tegutsema ka Kodutütarde rühm ning loodame leida sealt ka endale järelkasvu. Kuid kindlasti ootame liituma kõiki naisi, keda huvitab panustamine riigikaitsesse ja kes hindavad mõnusat naiste seltskonda. Meiega liitumiseks võib ühendust võtta kas mõne tuttava naiskodukaitsjaga või meie esinaise Pärjaga  telefonil 55 660 632 või meilitsi parj[no-Smpam)a.oun@gmail.com">

 

Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas juubelit
Järgmine →
otse hiiumaalt

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas

Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas

NKK Tapa jaoskonnal on olnud paremaid ja halvemaid päevi Vaike Porval meenutab, et oli ka vahepealseid aastaid, mis püüti lihtsalt üle elada ja oodati, et ehk liitub organisatsiooniga tegusaid naisi, kes toovad uut verd ja uusi mõtteid Naiskodukaitse Tapa jaoskond loodi 13. septembril 2000. aastal – seega täitus tänavu meil 15 aastat. Loomise juures oli toona kümme naist, kellest tänaseks päevaks on tegutsema jäänud veel kolm: Vaike Porval, Kersti Põder ja Kristy Kalmus.

Naiskodukaitse Tapa jaoskond tähistas juubelit

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse