Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- 2. -4. oktoobril 2015 kogunevad Võrumaale Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlusele omavahel teadmistes mõõtu võtma 12 ringkonna võistkonnad. Foto: Merlit Aldo¹in ← Eelmine Valmimas on Naiskodukaitse arengukava Järgmine → Naiskodukaitse side - ja staabi erialavõitluse võitis Sakala ringkond Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus

Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus

1. okt. 2015

2.-4. oktoobril 2015 kogunevad Võrumaale Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlusele omavahel teadmistes mõõtu võtma 12 ringkonna võistkonnad.

Kahepäevane võistlus toimub sel aastal rännakuna.  Rännaku pikkus on ligikaudu 20 km ning oma osavust saab näidata 11 kontrollpunktis. Proovile pannakse võistlejate teadmised sidetehnika – ja eeskirjade ning relvade tundmises, staabiassistendi tööülesannetes, sõdurioskustes, orienteerumises, topograafias, raportite ja ettekannete koostamises.

 

Naiskodukaitse erialavõistlused toimuvad iga kahe aasta järel. Eelmise võistluse korraldas Põlva ringkond ja võitjaks tuli Tallinna ringkonna võistkond.

Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus
Foto: Merlit Aldo¹in

FastLion CMS

Võrumaal stardib Naiskodukaitse side-

Võrumaal stardib Naiskodukaitse side-

Kahepäevane võistlus toimub sel aastal rännakuna Rännaku pikkus on ligikaudu 20 km ning oma osavust saab näidata 11 kontrollpunktis 2.-4. oktoobril 2015 kogunevad Võrumaale Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlusele omavahel teadmistes mõõtu võtma 12 ringkonna võistkonnad.

Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse