Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse side - ja staabi erialavõitluse võitis Sakala ringkond Naiskodukaitse side - ja 2. -4. oktoobril Võrumaal patrullvõistluse formaadis toimunud side- ja staabi erialavõistlus näitas NKK naiste sitkust ja meeskonnatööd. Foto: Merlit Aldo¹in Side ja staap Võistlused ← Eelmine Võrumaal stardib Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus Järgmine → Spikrid peakokkadele peagi saadaval Naiskodukaitse side - ja staabi erialavõitluse võitis Sakala ringkond

Naiskodukaitse side - ja staabi erialavõitluse võitis Sakala ringkond

Kaisa Peedosaar 5. okt. 2015

2.-4. oktoobril Võrumaal patrullvõistluse formaadis toimunud side- ja staabi erialavõistlus näitas NKK naiste sitkust ja meeskonnatööd.

Peavõidu viis koju Sakala ringkond, teiseks jäi Järva ja kolmandale kohale tuli Alutaguse. Kokku osalesid 12 ringkonna võistkonnad. 
 
Peakohtunik n-ltn Tõnu Niilo selgitas: ,,Iga oma ala spetsialist saab olla parim vaid sellisel juhul, kui ta oskab ka kõige tavalisemat sõduri asja. Et olla parim staabiassistent, pead sa siiski suutma kõndida metsas 20 km, vedama truubist läbi kaablirulli, teadma käsupunkte ning oma elu päästmiseks vajadusel sihtmärgile pihta saama. ''
 
Erialavõistlus tundus kohati raske, kuid kõik võistkonnad lõpetasid selle ning viimase päeva hommikul olid osalejate näod naerul.
 
Korraldajad tänavad kangeid side- ja staabi erialavõistluse võistlejaid. Olite parimad!
Naiskodukaitse side - ja staabi erialavõitluse võitis Sakala ringkond
Võistluse esikolmik: vasakult Alutaguse ringkond, keskel Sakala ning paremal Järva. Foto: Merlit Aldo¹in

FastLion CMS

Naiskodukaitse side - ja

Naiskodukaitse side - ja

Peavõidu viis koju Sakala ringkond, teiseks jäi Järva ja kolmandale kohale tuli Alutaguse Kokku osalesid 12 ringkonna võistkonnad 2.-4. oktoobril Võrumaal patrullvõistluse formaadis toimunud side- ja staabi erialavõistlus näitas NKK naiste sitkust ja meeskonnatööd.

Naiskodukaitse side - ja staabi erialavõitluse võitis Sakala ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse