Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Virumaa sai juurde uue Naiskodukaitse jaoskonna Virumaa sai juurde uue 25. augustil avati ametlikult Naiskodukaitse Kadrina jaoskond. Alustasime tööd 12-liikmelisena, kuid kindlasti sellega meie arv ei piirdu ja kõik naised, kel asja vastu huvi, on oodatud liituma. Tegemist on jaoskonna taasavamisega, sest enne Teist maailmasõda oli Kadrinas, nagu ka paljudes teistes valdades, olemas oma Naiskodukaitse jaoskond. Uued liikmed ← Eelmine Tõrremäel tähistatakse võidupüha maakaitsepäevaga Järgmine → Linnapäevad ja Naiskodukaitse Virumaa sai juurde uue Naiskodukaitse jaoskonna

Virumaa sai juurde uue Naiskodukaitse jaoskonna

28. augustil 2016

25. augustil avati ametlikult Naiskodukaitse Kadrina jaoskond. Alustasime tööd 12-liikmelisena, kuid kindlasti sellega meie arv ei piirdu ja kõik naised, kel asja vastu huvi, on oodatud liituma. Tegemist on jaoskonna taasavamisega, sest enne Teist maailmasõda oli Kadrinas, nagu ka paljudes teistes valdades, olemas oma Naiskodukaitse jaoskond.

Virumaa sai juurde uue Naiskodukaitse jaoskonna

Jaoskonna pidulikul avamiskoosolekul osalesid lisaks meie oma naistele, Viru ringkonna esinaine Inna Läll ja instruktor Maire Laht. Üllatuskülalisteks olid Väike-Maarja  jaoskonna naised, kes tulid meile üle andma noorima sõsara teatepulka.

 

Kui suvehakul sai välja kuulutatud idee jaoskonna loomisest, ei kujutanud keegi ette, et naiste huvi nii suur võiks olla ja juba kuuga oli jaoskonna jagu liikmeid koos. Nii käisimegi juba enne ametlikku avamist juunikuus ära perepäeval Viimsis, et kõik  mõnusas ja vabas õhkkonnas üksteist paremini tundma saaks õppida. Nii et augustikuu lõpuks võime öelda, et tunneme end juba päris ühtse perena.

 

Nii nagu on kirjas Naiskodukaitse kodulehel: „Naiskodukaitse on loomisest peale aidanud kaasa rahva kaitsetahte kasvatamisele ning toetanud naiste ühiskondlikku aktiivsust ja nende sotsiaalsete oskuste arengut. Naistele on antud võimalus suurendada iseenda, oma lähedaste ja laiemalt kogu rahva turvalisust. Läbi oma tegevuse on Naiskodukaitse toetanud Kaitseliidu riigikaitseliste eesmärkide saavutamist,“ siis ootab Kadrina naisi ees tegus aeg. Kuna paljud meis on Naiskodukaitses päris uued liikmed, ootab ees baasväljaõpe ja seejärel muud koolitused ning erialavõistlused. Samas ei unusta me ka oma peresid kaasamast, et mehed ja lapsedki aimu saaks, millega need naised küll tegelevad.

 

Ootame oma sõbralikku naisperre kõiki, kes tunnevad, et Naiskodukaitse väärtushinnangud neid kõnetavad ja loodame, et aasta pärast esimest sünnipäeva pidades on meid kindlasti rohkem.

FastLion CMS

Virumaa sai juurde uue

Virumaa sai juurde uue

Jaoskonna pidulikul avamiskoosolekul osalesid lisaks meie oma naistele, Viru ringkonna esinaine Inna Läll ja instruktor Maire Laht Üllatuskülalisteks olid Väike-Maarja jaoskonna naised, kes tulid meile üle andma noorima sõsara teatepulka 25. augustil avati ametlikult Naiskodukaitse Kadrina jaoskond. Alustasime tööd 12-liikmelisena, kuid kindlasti sellega meie arv ei piirdu ja kõik naised, kel asja vastu huvi, on oodatud liituma. Tegemist on jaoskonna taasavamisega, sest enne Teist maailmasõda oli Kadrinas, nagu ka paljudes teistes valdades, olemas oma Naiskodukaitse jaoskond.

Virumaa sai juurde uue Naiskodukaitse jaoskonna

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse