Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Linnapäevad ja Naiskodukaitse Linnapäevad ja Naiskodukaitse 13. augustil pidas Tapa linn 90. juubelit. Võtsime selleks puhuks eesmärgi ka linnarahvale Naiskodukaitset tutvustada. ← Eelmine Virumaa sai juurde uue Naiskodukaitse jaoskonna Järgmine → Elsa Kotli - Väike-Maarja naiskodukaitse eestvedaja Linnapäevad ja Naiskodukaitse

Linnapäevad ja Naiskodukaitse

30. augustil 2016

13. augustil pidas Tapa linn 90. juubelit. Võtsime selleks puhuks eesmärgi ka linnarahvale Naiskodukaitset tutvustada.

Linnapäevad ja Naiskodukaitse

Nõnda võis Naiskodukaitse kaunis vormis naisi näha nii paraadil marssimas, kui ka hiljem linnarahvale Viru ringkonna ning Tapa jaoskonna tegemiste kohta infot jagamas.

Suured tänud kõigile naistele, kes vihmast hoolimata, tuju ülevana hoides, olid abis ja aitasid sel päeval õnnestuda: Maire Laht, Inna Läll, Eha Valdna, Mare Ploompuu, Vaike Porval, Reeli Hakman, Pärja Õun, Heli Kikerpill ja Silvi Kalamees.

FastLion CMS

Linnapäevad ja Naiskodukaitse

Linnapäevad ja Naiskodukaitse

Nõnda võis Naiskodukaitse kaunis vormis naisi näha nii paraadil marssimas, kui ka hiljem linnarahvale Viru ringkonna ning Tapa jaoskonna tegemiste kohta infot jagamas Suured tänud kõigile naistele, kes vihmast hoolimata, tuju ülevana hoides, olid abis ja aitasid sel päeval õnnestuda: Maire Laht, Inna Läll, Eha Valdna, Mare Ploompuu, Vaike Porval, Reeli Hakman, Pärja Õun, Heli Kikerpill ja Silvi Kalamees 13. augustil pidas Tapa linn 90. juubelit. Võtsime selleks puhuks eesmärgi ka linnarahvale Naiskodukaitset tutvustada.

Linnapäevad ja Naiskodukaitse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse