Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Virukate kohtumine noortejuhtidega Virukate kohtumine noortejuhtidega 1. oktoobril kohtus Naiskodukaitse Viru ringkonna juhatus noorte kotkaste ja kodutütarde noortejuhtidega, et arutada võimalikku koostööd tagamaks hiljem noorte astumise Naiskodukaitsesse ja Kaitseliitu. ← Eelmine Virus alustab tegevust avalike suhete grupp Järgmine → Viru naised on taas parimad õunagrillijad Virukate kohtumine noortejuhtidega

Virukate kohtumine noortejuhtidega

Velli Ehasalu 2. okt. 2011

1. oktoobril kohtus Naiskodukaitse Viru ringkonna juhatus noorte kotkaste ja kodutütarde noortejuhtidega, et arutada võimalikku koostööd tagamaks hiljem noorte astumise Naiskodukaitsesse ja Kaitseliitu.

Virukate kohtumine noortejuhtidega

Mätta ratsatalus vabas õhkkonnas toimunud ühisel õhtusöögil vesteldi järgmise aasta koostööüritustest. Arutuse all olid noortelaagrid, kus siiani on naiskodukaitse panus olnud toitlustamine. Kodutütarde instruktori Aive Oti nägemusel saaksid naiskodukaitsjad laagrites osaleda ka õpetajate või tegevuste läbiviijatena. Siinkohal oli arutuse all ka vastloodud erialarühmade rakendamine.

 

2012. aasta esimesse poolde on planeeritud kaitseliidu ja kolme eriorganisatsiooni ühine suurkogu, mille tulemusena oodatakse noorte endi soove ja ootuseid, et tagada nende edasine püsimajäämine kaitseliidu ridadesse.

 

Koos tõdeti, et tunnustamissüsteem vajab rohkem tähelepanu ja läbimõtlemist. Seetõttu tehti ajurünnakut ka motivatsiooni tõstmise teemal – millist nänni soetada ja kuidas ühendada sellel naiskodukaitse ja kodutütred.

 

Vajaduse ühise mõttevahetuse järele tingis asjaolu, et noorteorganisatsioonide liikmed ei astu hiljem edasi kaitseliitu ega naiskodukaitsesse. Ühest küljest on see põhjustatud nende elukorralduslikest muudatustest üleminekueas, suundudes näiteks teise maakonda (üli)kooli, kuid vähene liitumine leiab aset ka nende noorte hulgas, kes kodukandist ei lahku.

FastLion CMS

Virukate kohtumine noortejuhtidega

Virukate kohtumine noortejuhtidega

Mätta ratsatalus vabas õhkkonnas toimunud ühisel õhtusöögil vesteldi järgmise aasta koostööüritustest Arutuse all olid noortelaagrid, kus siiani on naiskodukaitse panus olnud toitlustamine 1. oktoobril kohtus Naiskodukaitse Viru ringkonna juhatus noorte kotkaste ja kodutütarde noortejuhtidega, et arutada võimalikku koostööd tagamaks hiljem noorte astumise Naiskodukaitsesse ja Kaitseliitu.

Virukate kohtumine noortejuhtidega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse