Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru naised on taas parimad õunagrillijad Viru naised on taas Laupäeval, 1. oktoobril, toimusid Türi Kesklinna pargis Türi Õunafestivaliga koostöös korraldatud Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises, kus Virukad võitsid taas Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises ja eripreemia. ← Eelmine Virukate kohtumine noortejuhtidega Järgmine → Isadepäeval kerkib Põhjakeskusesse telklinnak ja saab näha jõustruktuuride demonstaratsioonesinemisi Viru naised on taas parimad õunagrillijad

Viru naised on taas parimad õunagrillijad

Laupäeval, 1. oktoobril, toimusid Türi Kesklinna pargis Türi Õunafestivaliga koostöös korraldatud Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises, kus Virukad võitsid taas Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises ja eripreemia.

Viru naised on taas parimad õunagrillijad

Võisteldi ühes voorus - fantaasiavoorus, mille kohustuslikuks komponendiks oli võistkonna poolt vabalt valitav õun. Parima esitluse teinud võistkonnale anti ka esitluse eripreemia.

Kohtunikelt pälvis enim punkte nii fantaasiavooru töö kui ka selle esitluse eest Virumaa Naiskodukaitse võistkond Virukad, kellele oli see Türil juba teine suurem võit - 2010. aastal pärjati Virukad aasta parimateks ribiküpsetajateks Türi rannas ja Lauluväljakul toimunud Grillfesti lõppvõistlusel.

"Meie töö nimi oli "Usside õunalõuna õunapuuaias". Täidetud õuna sees oli tavaline riivitud juust, küüslauk, majonees, kukeseened ja sink. Kõrvale pakkusime kanafileed, grillitud krevette, töö kaunistuseks olid idud ja granaatõunaseemned ning kastmeks mee ja sidruni kaste. Joogiks pakkusime piparmündi-õunamahla-Vana-Tallinna napsu," selgitas võistkonna kapten Ursula Aal võidutööd.

Võistlusele registreerus üksteist, kohale saabus kuus võistkonda. Virukaid esindasid Ursula Aal, Urvi Aal ja Marit Mägi.

Võistlustöid hindas Eesti Grilliliidu kohtunikkond koosseisus: Peep Õisma, Kaja Asuküla, Ervin Pärn, Jaanus Alliksoo, Aleksander Kuruson, Ljudmilla Kuruson, Toomas Loo, Annely Sander ja Siret Kuldkepp.

2012. aasta 9. juunil Pärnu Vallikääru aasal toimuvale üleriigilisele lõppvõistlusele Eesti Meistrivõistlused Grillimises - Grillfest pääseb võistkond Virukad. Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises võistluse korraldasid Eesti Grilliliit ja Türi Arengu Sihtasutus koostöös Türi Vallavalitsusega.

FastLion CMS

Viru naised on taas

Viru naised on taas

Võisteldi ühes voorus - fantaasiavoorus, mille kohustuslikuks komponendiks oli võistkonna poolt vabalt valitav õun Parima esitluse teinud võistkonnale anti ka esitluse eripreemia Laupäeval, 1. oktoobril, toimusid Türi Kesklinna pargis Türi Õunafestivaliga koostöös korraldatud Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises, kus Virukad võitsid taas Eesti Meistrivõistlused Õunagrillimises ja eripreemia.

Viru naised on taas parimad õunagrillijad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse