Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru ringkonna lahtiste uste päev Väike-Maarjas Viru ringkonna lahtiste uste 23. mail korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond Väike-Maarjas kogupereürituse sõdurilaulude, sportlike mängude ja laskeduelliga. Üritus on kõigile huvilistele tasuta. Perepäeva on kaasatud Väike-Maarja rühma kaitseliitlased ja kodutütred. ← Eelmine Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol Järgmine → «Teekond algab esimesest sammust » ütleb idamaade tarkus Viru ringkonna lahtiste uste päev Väike-Maarjas

Viru ringkonna lahtiste uste päev Väike-Maarjas

Kristel Kitsing 20. mail 2009

23. mail korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond Väike-Maarjas kogupereürituse sõdurilaulude, sportlike mängude ja laskeduelliga. Üritus on kõigile huvilistele tasuta. Perepäeva on kaasatud Väike-Maarja rühma kaitseliitlased ja kodutütred.

Laupäev saab alguse 13:00 Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide tutvustusega ja lõppeb kell 16:00 osavõtjate autasustamisega. Propagandaüritus pakub huvilistele sportlike elamusi, lusti ja teadlikust Kaitseliidust ja selle eriorganisatsioonidest.

Päevakava:
13:00 avamine sõdurilaulude saatel
13:30 takistustriba läbimine, laskmisduell
14:30 sõdurisupi söömine, relva- ja varustuse näitus
15:00 Judo demonstratsioonesinemine
15:30 võitjate autasustamine

Ürituse eesmärk on propageerida riigikaitselist tegevust ja tutvustada võimalusi, mida Kaitseliit koos oma eriorganisatsioonidega pakub. Iga huviline saab täita sel päeval ka avalduse astumaks loodavasse Naiskodukaitse Väike- Maarja jaoskonda.

Naiskodukaitse Viru ringkond asutati 10. juunil 1925. aastal ja taasasustati 4. detsembril 1997. aastal. Viru ringkond kuulub Naiskodukaitse Kirde piirkonda ja ringkonna ridades tegutseb pea 70 naist.

Lisainfo:
Kristel Kitsing
Krispiinz@ (ät) hotmail.com
Gsm 57 845 943

pdf KUULUTUS (.pdf 83,7Kb).

FastLion CMS

Viru ringkonna lahtiste uste

Viru ringkonna lahtiste uste

Laupäev saab alguse 13:00 Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide tutvustusega ja lõppeb kell 16:00 osavõtjate autasustamisega Propagandaüritus pakub huvilistele sportlike elamusi, lusti ja teadlikust Kaitseliidust ja selle eriorganisatsioonidest 23. mail korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond Väike-Maarjas kogupereürituse sõdurilaulude, sportlike mängude ja laskeduelliga. Üritus on kõigile huvilistele tasuta. Perepäeva on kaasatud Väike-Maarja rühma kaitseliitlased ja kodutütred.

Viru ringkonna lahtiste uste päev Väike-Maarjas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse