Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol Euroopa päev tõi ajaloolise Lääne- Virumaa traumanõukogu koostöös Ida- Eesti päästekeskusega korraldas laupäeval, 9. mail 2009 Rakvere Põhjakeskuses ohutusalase perepäeva "Turvaliselt Euroopasse?". Ohutuspäeva külastas ka pr Ilda Kokk (Kuivkaev), kes oli olnud kodutütar selle organisatsiooni algusaegadel. Lisainfo Kristel Kitsing, 57 845 943 ← Eelmine Viru malev korraldas muinsuskaitsekuu raames Pitka maakodus heakorratalgud Järgmine → Viru ringkonna lahtiste uste päev Väike-Maarjas Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol

Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol

Kristel Kitsing 20. mail 2009

Lääne- Virumaa traumanõukogu koostöös Ida- Eesti päästekeskusega korraldas laupäeval, 9. mail 2009 Rakvere Põhjakeskuses ohutusalase perepäeva "Turvaliselt Euroopasse?". Ohutuspäeva külastas ka pr Ilda Kokk (Kuivkaev), kes oli olnud kodutütar selle organisatsiooni algusaegadel.

Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol
Pr Ilda oli tulnud kaubandus-keskusesse oma käsitöönäitusele. Infolaua juures huvilisega juttu puhudes selgus, et tegu on ajaloolise leiuga endise kodutütre näol. Pr Ilda jagas meelsasti oma muljeid varastest aegadest kodutütrena ja usaldas oma kontaktnumbri hilisema kontakteerumise tarvis.

Perepäeval osales üle 30 turvalisuse ja ohutusega seotud organisatsiooni. Kaitseliitu esindasid Viru ringkonna naiskodukaitsjad ja kodutütred, kes jagasid infot Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide kohta ning vastasid huviliste küsimustele.

Ohutuspäev algas osalevate organisatsioonide tehnika paraadiga. Ohutusalast infot jagas Euroopa päeval enam kui 30 turvalisusega tegelevat organisatsiooni. Jagati nõuandeid kodu valvamise ja kindlustamise kohta, kuidas planeerida naabrivalvet ja oma kodu kaitsta. Kuidas ohutult liigelda ja reisida, anda esmaabi, hoiduda nakkushaigustest või kuidas ja kus saab analüüsida oma joogivett.

Päeva lõpetas kella 16 ajal algav politsei-, pääste- ja kiirabi ühisõppus, mille käigus toimus elupäästva esmaabi andmine liiklusõnnetuse korral. Elupäästva esmaabi andmist kommenteeris Viru maleva esmaabiinstruktor Heiki Porval.

Päeva lõppedes sai täidetud eesmärk, et õnnetusi ning ohuolukordi on võimalik ennetada ja vältida teadlikult käitudes. Lisaks sai kodutütarde organisatsioon rikkust juurde ajaloolise leiu näol.

Lisainfo Kristel Kitsing, 57 845 943
Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol

FastLion CMS

Euroopa päev tõi ajaloolise

Euroopa päev tõi ajaloolise

Pr Ilda oli tulnud kaubandus-keskusesse oma käsitöönäitusele Infolaua juures huvilisega juttu puhudes selgus, et tegu on ajaloolise leiuga endise kodutütre näol Lääne- Virumaa traumanõukogu koostöös Ida- Eesti päästekeskusega korraldas laupäeval, 9. mail 2009 Rakvere Põhjakeskuses ohutusalase perepäeva "Turvaliselt Euroopasse?". Ohutuspäeva külastas ka pr Ilda Kokk (Kuivkaev), kes oli olnud kodutütar selle organisatsiooni algusaegadel.

Euroopa päev tõi ajaloolise leiu endise kodutütre näol

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse