Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on suurpere ema Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja Tänasel Kaitseliidu Viru maleva aastapäeval kuulutati välja aasta kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Viru ringkonna aasta naiskodukaitsjaks kuulutati viie lapse ema, ringkonna toitlustusgrupi juht ja Kadrina jaoskonna juhatuse liige Katrin Roots (fotol). Toitlustamine Tähtpäevad Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak Järgmine → Viru-Nigula jaoskonnas vahetus esinaine Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on suurpere ema

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on suurpere ema

Kristel Kitsing 27. nov. 2021

Tänasel Kaitseliidu Viru maleva aastapäeval kuulutati välja aasta kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Viru ringkonna aasta naiskodukaitsjaks kuulutati viie lapse ema, ringkonna toitlustusgrupi juht ja Kadrina jaoskonna juhatuse liige Katrin Roots (fotol).

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on suurpere ema
Foto: Kristel Kitsing

„Ma olen väga üllatunud. Ei osanud üldse oodata sellist asja,“ märkis tunnustuse pälvinud Katrin Roots vahetult pärast üritust. Viie lapse ema tunnistas, et on sel aastal küll palju Naiskodukaitsesse panustanud ja jaksanud seda teha väikese lapse kõrvalt, aga leidis, et Viru ringkonnas on väga palju tublisid naiskodukaitsjaid veel. „Minu kirg on toitlustus ja sel aastal sai päris mitu suuremat toitlustust läbi viidud,“ rõõmustas ta.

 

Ringkonna toitlustusgrupi juhina on Katrin toetamas nii õppuseid kui ka üritusi. Sel aastal sai lisaks õppustele toitlustatud ka Chilli festivali ning noortelaagrit Viru Spekter.

 

Veel on Katrin evakuatsioonirühma liige ning Kadrina jaoskonna juhatuse liige.

 

Ta on vaikne ja toimekas naine, kes võib peaaegu märkamatuks jääda, ent uskumatud numbrid aktiivsustabelis seda ei luba.

 

Katrinit iseloomustab julgus öelda välja asju, mida teised teinekord ei oska või ei taha, samuti ei või ta läbi lasta nõrka plaani, loogikaviga või muud ebakõla.

 

Tema panuse teeb eriti märkimisväärseks pühendumus perele ja vabatahtliku tegevuse ulatus Naiskodukaitses. Ta on emaks viiele lapsele, kes võiksid nii mõnelgi tublil naisel sellise pühendumisega tegutsemist pärssida, ent Katrinit ei peata miski – mis on vaja teha, saab tehtud, olenemata sellest, kas tal on parasjagu beebikõht ees või mitte.

FastLion CMS

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja

Foto: Kristel Kitsing „Ma olen väga üllatunud Ei osanud üldse oodata sellist asja,“ märkis tunnustuse pälvinud Katrin Roots vahetult pärast üritust Tänasel Kaitseliidu Viru maleva aastapäeval kuulutati välja aasta kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Viru ringkonna aasta naiskodukaitsjaks kuulutati viie lapse ema, ringkonna toitlustusgrupi juht ja Kadrina jaoskonna juhatuse liige Katrin Roots (fotol).

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on suurpere ema

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse