Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak Fotojahi „Paps ja laps“ Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak fotoga „Järgmiste olümpiamängude poole jooksmas issiga“. Foto autor Keili Pohlak Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Üle(vee)elamine Järgmine → Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on suurpere ema Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak

Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak

Kristel Kitsing 15. nov. 2021

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak fotoga „Järgmiste olümpiamängude poole jooksmas issiga“.

Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak
Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver võitjaid õnnitlemas. Foto Kristel Kitsing

Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Silvi Aasumetsa foto „Isa oma kullakoormaga“ ja Anet Veia kaadrisse püütud foto „Emme, vaata!“. Publiku lemmikuks kuulutati Birgit Kreislingi tehtud foto "Issi, jaluta koos minuga ja hoia minu väikest kätt, sest mul on veel pikk tee käia“.

 

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja Väike-Maarja vallavalitsuse poolt korraldatav fotojaht „Paps ja laps“ vältas 21. oktoobrist kuni 3. novembrini.

 

Osaleda võisid kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist.

Fotosid hindasid vallavanem Indrek Kesküla, IT-juht Urmas Reinart, sotsiaalosakonna juhataja Ene Kinks, rahandusosakonna juhataja Mairi Uiboaed. Naiskodukaitse poolt andsid hinnangu Kristel Kitsing, Leie Nõmmiste ja Diana Seepter.

 

Parimate tööde autoreid tunnustati Põhjakeskuse kinkekaartide ja lisaauhindadega isadepäeval.

Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak
"Järgmiste olümpiamängude poole jooksmas issiga" I koht. Foto autor Keili Pohlak
← Eelmine
Üle(vee)elamine

FastLion CMS

Fotojahi „Paps ja laps“

Fotojahi „Paps ja laps“

Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver võitjaid õnnitlemas Foto Kristel Kitsing Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Silvi Aasumetsa foto „Isa oma kullakoormaga“ ja Anet Veia kaadrisse püütud foto „Emme, vaata!“ Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak fotoga „Järgmiste olümpiamängude poole jooksmas issiga“.

Fotojahi „Paps ja laps“ võitis Keili Pohlak

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse