Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas Verine pühapäev - esmaabi Kaitseliidu Keila majas toimus esmaabi täiendõpe ja verd olid kõik kohad täis. Lisaks koledate haavadega kannatanud igas majanurgas, trepi all ja trepi peal. Appikarjed ja hädakisa. Ootame teid jälle Keilasse! Mulaazid on situatsiooniõppes abiks Foto: Kodutütar Leila Meister ← Eelmine Keila koob, kogub ja kiidab Järgmine → Männiku jaoskonna jõulu-eri Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas

Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas

Pille-Riin Moilanen 8. dets. 2014

Kaitseliidu Keila majas toimus esmaabi täiendõpe ja verd olid kõik kohad täis. Lisaks koledate haavadega kannatanud igas majanurgas, trepi all ja trepi peal. Appikarjed ja hädakisa.

Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas
Instruktor Angelina õpetab kunstlikku hingamist tegemaFoto: Kodutütar Leila Meister
Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas
Kuidas seda haava siduda?Foto: Kodutütar Leila Meister

Õnneks oli  see kunstveri ning kõik oli nii tõene, et karjed küll  stsenaariumi järgi kokku lepitud ei olnud. Turvalises keskkonnas sai läbi harjutada nii kergemad kui raskemad vigastused ja esmaabi sel puhul.

 

Õppuses osales 20 naiskodukaitsjat, kodutütart, noorkotkast ja Kaitseliidu noorliiget. Uutele liikmetele oli see esmakordne kokkupuude situatsiooniõppega kuid ohtra vere, haavade ja vigastuste nägemine ei kohutanud neid. Hoopis vastupidi-tekitas huvi ning soovi meditsiini eralagruppi kuuluda.

 

Neil, kes enne meditsiini õppinud, ei olnud aga sugugi igav.Oli postiivne tõdeda-ma tean seda, mul on see oskus enne õpitud, ma oskan tegutseda. Ja mõnigi üllatusmoment kui  teadmine oli peidus siiani kasutamata kusagil mälusoppides ning õppuse ajal oskasid käed ise tegutseda.

 

Oli  väga kiire ja töine pühapäev. Aitähh meie instruktoritele Angelinale ja Ruthile.

 

Ootame teid jälle Keilasse!

Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas
Mulaazid on situatsiooniõppes abiksFoto: Kodutütar Leila Meister

FastLion CMS

Verine pühapäev - esmaabi

Verine pühapäev - esmaabi

Instruktor Angelina õpetab kunstlikku hingamist tegema Foto: Kodutütar Leila Meister Kuidas seda haava siduda? Foto: Kodutütar Leila Meister Õnneks oli see kunstveri ning kõik oli nii tõene, et karjed küll stsenaariumi järgi kokku lepitud ei olnud Turvalises keskkonnas sai läbi harjutada nii kergemad kui raskemad vigastused ja esmaabi sel puhul Kaitseliidu Keila majas toimus esmaabi täiendõpe ja verd olid kõik kohad täis. Lisaks koledate haavadega kannatanud igas majanurgas, trepi all ja trepi peal. Appikarjed ja hädakisa.

Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse