Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Männiku jaoskonna jõulu-eri Männiku jaoskonna jõulu-eri Männiku jaoskonna traditsioonilisele, iga teise kuu teisel teisipäeval toimuvale kogunemisele tuldi detsembrikuu üheksandal päeval rõõmsa meelega, seekord jõulu ootuses kauneid kinkekarpe valmistama. Ja et kokku tuldi ju peale pika tööpäeva lõppu valmisid kehakinnituseks seekord mõnusad traditsioonilised jõuluroad, ning lõpetuseks oli võtta mõndagi magusat suupistet. Oli tegus aasta! Foto: Evely Sagor ← Eelmine Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas Järgmine → Harju ringkonnas uus jaoskond Männiku jaoskonna jõulu-eri

Männiku jaoskonna jõulu-eri

Birgit Vaarandi 19. dets. 2014

Männiku jaoskonna traditsioonilisele, iga teise kuu teisel teisipäeval toimuvale kogunemisele tuldi detsembrikuu üheksandal päeval rõõmsa meelega, seekord jõulu ootuses kauneid kinkekarpe valmistama. Ja et kokku tuldi ju peale pika tööpäeva lõppu valmisid kehakinnituseks seekord mõnusad traditsioonilised jõuluroad, ning lõpetuseks oli võtta mõndagi magusat suupistet.

Männiku jaoskonna jõulu-eri
Foto: Evely Sagor
Männiku jaoskonna jõulu-eri
Foto: Evely Sagor

Samas peeti ka jaoskonna juhatuse koosolek, sai tutvuda möödunud aasta tegemistega, jagati tänukirju ja traditsiooniliselt peeti meeles novembri- ja detsembrikuu sünnipäevalapsi.

 

Nagu ikka, olid Männiku jaoskonna naised aktiivsed ka 2014 aastal, aktiivseimad naised võtsid osa 1-2 tegevusest nädalas, paljud osalesid jaoskonna tegemistes 1-2 korda kuus. Enim osalejaid oli koolitustel, jaoskonna koosolekutel ja PR üritustel, aga ka pidudel ja erinevate ürituste toitlustamistel. Vabariiklikult välikokavõistluselt tõid meie jaoskonna naised koju 3. koha.

 

Samuti oli aasta jooksul tegeletud laskmise ja relvaõppe, käsitöö, võistlustel osalemise ja päästeõppustega. 2014 aasta paistis silma koostöö poolest erinevate organisatsioonidega, näiteks Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, Eesti NATO Ühing, Eesti Politsei Naisühendus, Sisekaitseakadeemia jpt. Samas tehti head koostööd ka NKK teiste piirkondade naistega ning KL Tallinna ja Järva malevaga.

 

Oli tegus aasta!

 

Männiku jaoskonna jõulu-eri
Foto: Evely Sagor

FastLion CMS

Männiku jaoskonna jõulu-eri

Männiku jaoskonna jõulu-eri

Foto: Evely Sagor Foto: Evely Sagor Samas peeti ka jaoskonna juhatuse koosolek, sai tutvuda möödunud aasta tegemistega, jagati tänukirju ja traditsiooniliselt peeti meeles novembri- ja detsembrikuu sünnipäevalapsi Nagu ikka, olid Männiku jaoskonna naised aktiivsed ka 2014 aastal, aktiivseimad naised võtsid osa 1-2 tegevusest nädalas, paljud osalesid jaoskonna tegemistes 1-2 korda kuus Männiku jaoskonna traditsioonilisele, iga teise kuu teisel teisipäeval toimuvale kogunemisele tuldi detsembrikuu üheksandal päeval rõõmsa meelega, seekord jõulu ootuses kauneid kinkekarpe valmistama. Ja et kokku tuldi ju peale pika tööpäeva lõppu valmisid kehakinnituseks seekord mõnusad traditsioonilised jõuluroad, ning lõpetuseks oli võtta mõndagi magusat suupistet.

Männiku jaoskonna jõulu-eri

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse