Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väiksest seemnest kasvas suur lill Väiksest seemnest kasvas suur Kuigi käes on sügis, mis kisub juba talveks, võime ikka rääkida sellest, kuidas meie mõtteteradest suured lilled kasvavad. Nii nagu suve hakul tekkinud ideest rajada Kadrinasse oma Naiskodukaitse jaoskond, nii ka väiksest mõttest teha algajatele sügisene orienteerumispäev, kasvas hoopiski välja üks suur ettevõtmine. Septembri alguseks oli Virumaal juures uus jaoskond ja oktoobris mõõtis metsarada 35 paari jalgu. Orienteerumine Orienteerumine ← Eelmine Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale Järgmine → Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu Väiksest seemnest kasvas suur lill

Väiksest seemnest kasvas suur lill

27. okt. 2016

Kuigi käes on sügis, mis kisub juba talveks, võime ikka rääkida sellest, kuidas meie mõtteteradest suured lilled kasvavad. Nii nagu suve hakul tekkinud ideest rajada Kadrinasse oma Naiskodukaitse jaoskond, nii ka väiksest mõttest teha algajatele sügisene orienteerumispäev, kasvas hoopiski välja üks suur ettevõtmine. Septembri alguseks oli Virumaal juures uus jaoskond ja oktoobris mõõtis metsarada 35 paari jalgu.

Väiksest seemnest kasvas suur lill

16. oktoobri päikeselisel lõunapoolikul said Neeruti järvede ääres kokku seltskond kogenematuid orienteerumishuvilisi. Kohale olid tulnud nii mehed kui naised, aga ka lapsi polnud koju jäetud. Eksimishirmu peletas Rakvere Orienteerumisklubi president Kuno Rooba, kes ise on metsaradu mõõtnud juba üle 30 aasta.  Kuno Rooba juhendamisel tehtigi kõigepealt tutvust kaartide ja märgistustega, seejärel juba kompassi ja teiste põhitõdedega. Rajale mindi võistkondadena ning kontrollajaks sai terve tund. Esimesed vaprad jõudsid kõik kontrollpunktid läbida lausa 40 minutiga.

Nagu naiskodukaitsjatele kohane, siis päeva lõpetuseks ootas kohaletulnuid nii kuum tee kui ka kosutav supp. Päeva märksõnana jäi kõlama see, et kogenematust ei pea häbenema ja õppida pole kunagi hilja. Kuno Rooba rõhutas ka seda, et kui on vähegi huvi, siis orienteerumisradadega saab taas tutvust teha alates aprillist, mil jätkub sügiseni kestev orienteerumiskolmapäev. Kindlasti ei tohi häbeneda ja tuleb härjal sarvist haarata, sest kohapeal on kogenud tegijad, kes õpetavad ning hädast välja aitavad.

FastLion CMS

Väiksest seemnest kasvas suur

Väiksest seemnest kasvas suur

16 oktoobri päikeselisel lõunapoolikul said Neeruti järvede ääres kokku seltskond kogenematuid orienteerumishuvilisi Kuigi käes on sügis, mis kisub juba talveks, võime ikka rääkida sellest, kuidas meie mõtteteradest suured lilled kasvavad. Nii nagu suve hakul tekkinud ideest rajada Kadrinasse oma Naiskodukaitse jaoskond, nii ka väiksest mõttest teha algajatele sügisene orienteerumispäev, kasvas hoopiski välja üks suur ettevõtmine. Septembri alguseks oli Virumaal juures uus jaoskond ja oktoobris mõõtis metsarada 35 paari jalgu.

Väiksest seemnest kasvas suur lill

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse