Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu Laupäeval kell 10 antakse Äntu Valgejärve parklast start kolmandale sügismatkale. Mõnetunnisel rännakul panevad ennast proovile kolmeliikmelised sõpruskonnad, lahendades 5-kilomeetrisel matkarajal Naiskodukaitse tegevust tutvustavaid ülesandeid. Foto 3x Kristel Kitsing ← Eelmine Maavanem võõrustas Naiskodukaitse aastapäeval naiskodukaitsjaid Järgmine → Väiksest seemnest kasvas suur lill Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale

Kristel Kitsing 7. sept. 2016

Laupäeval kell 10 antakse Äntu Valgejärve parklast start kolmandale sügismatkale. Mõnetunnisel rännakul panevad ennast proovile kolmeliikmelised sõpruskonnad, lahendades 5-kilomeetrisel matkarajal Naiskodukaitse tegevust tutvustavaid ülesandeid.

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale

Sügismatka peakorraldaja, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver rajal toimuvate ülesannete saladuseloori veel ei kergita, ent meenutab, et varasemalt on tiimidel tulnud kontrollpunktides näiteks kustutada tulekustutustekiga tuld, anda esmaabi rästikuhammustuse korral, lasta vibu, tunda pimesi ära maitseaineid, riietada võistkonnaliige aja peale Kaitseväe välivormi ja keeta priimusel ilma abivavahenditeta kõvaks kaks vutimuna ning palju muudki.

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale

„Millega tänavu osalejaid üllatame, eks seda lusti saavad siis osalejad tunda,“ kommenteeris Mikiver ning rõhutas, et  ülesanded on jõukohased kõigile ja aega me mõõda. „Tähtis on meie jaoks tugevdada kodanike ühtekuuluvustunnet, tutvustada Naiskodukaitse erinevaid tahke ning propageerida liikumist ja sportimist Väike-Maarjas,“ selgitas Mikiver.

 

Valdav osa sügismatkast kulgeb 5-kilomeetrisel Äntu matkarajal. Enne mõnetunnisele rännakule suundumist jagab ellujäämisinstruktor Villu Jõemets osalejatele metsas hakkamasaamiseks mõned nipid ja eriülesande.

 

Lisaks ühele Kadrina jaoskonna naiskodukaitsjatest koosnevale võistkonnale moodustavad enamuse osalejatest matkahuvilised Väike-Maarja vallas elavad sõpruskonnad või töökaaslased. Matka lõpus ootab osalejaid maitsev sõdurisupp.

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale
Mullune sügismatk. Foto 3x Kristel Kitsing

FastLion CMS

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu

Sügismatka peakorraldaja, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver rajal toimuvate ülesannete saladuseloori veel ei kergita, ent meenutab, et varasemalt on tiimidel tulnud kontrollpunktides näiteks kustutada tulekustutustekiga tuld, anda esmaabi rästikuhammustuse korral, lasta vibu, tunda pimesi ära maitseaineid, riietada võistkonnaliige aja peale Kaitseväe välivormi ja keeta priimusel ilma abivavahenditeta kõvaks kaks vutimuna ning palju muudki „Millega tänavu osalejaid üllatame, eks seda lusti saavad siis osalejad tunda,“ kommenteeris Mikiver ning rõhutas, et ülesanded on jõukohased kõigile ja aega me mõõda Laupäeval kell 10 antakse Äntu Valgejärve parklast start kolmandale sügismatkale. Mõnetunnisel rännakul panevad ennast proovile kolmeliikmelised sõpruskonnad, lahendades 5-kilomeetrisel matkarajal Naiskodukaitse tegevust tutvustavaid ülesandeid.

Sügismatk toob sõpruskonnad Äntu matkarajale

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse