Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toitu kehale ja hingele Toitu kehale ja hingele 27. novembril toimus Vahastu Rahvamajas tervisliku toitumise päev. Kuna ilm oli päris halb ja väga vihmane oli kokkutulnuid 12 ilmatrotsijat üle terve Naiskodukaitse Rapla ringkonna. ← Eelmine Meditsiinigrupp kohtus Kaius Järgmine → Ilus aastalõpu-üritus Rapla ringkonnas Toitu kehale ja hingele

Toitu kehale ja hingele

Ingrid Stahl 3. dets. 2011

27. novembril toimus Vahastu Rahvamajas tervisliku toitumise päev. Kuna ilm oli päris halb ja väga vihmane oli kokkutulnuid 12 ilmatrotsijat üle terve Naiskodukaitse Rapla ringkonna.

Ilma koleduse korvamiseks oli aga söögilaud väga rikkalik ja tervislik. Saime maitsta mitut liiki salateid, marineeritud kuuseriisikaid, toorsalateid. Ei puudunud ka krõbedad ahjukartulid, mida oli päris raske maitstud salatitest täis kõhtu juurde sobitada. Tuleb välja, et meie naised suudavad palju, sest peale ahjukartulite pakutavatest plaadikookidest ja kohvist ei suutnud ka keegi loobuda.

Praktilise maitsmise ja retseptide ülestähendamiste osas saime palju uusi ideid. Eriti tervislik ja ka võrratu maitsega oli juurselleri salat.

Söömakordade vaheajal meisterdasime valmiskeeratud peentest pabertorudest kuusekaunistusi, mida oli ka kohapeal võimalik värvida. Meenutasime ka esiemade tarkusi, mis seotud tuleva jõuluaja ja aastavahetusega.  Oli ju 27.novembril esimene advent. Kuulasime muusikat ja olime rõõmsad. Kui kõht täis, siis ikka meel rõõmus. Täname Miidit, kes oli järjekordse huvitava kokkusaamise "hing".

FastLion CMS

Toitu kehale ja hingele

Toitu kehale ja hingele

Ilma koleduse korvamiseks oli aga söögilaud väga rikkalik ja tervislik Saime maitsta mitut liiki salateid, marineeritud kuuseriisikaid, toorsalateid 27. novembril toimus Vahastu Rahvamajas tervisliku toitumise päev. Kuna ilm oli päris halb ja väga vihmane oli kokkutulnuid 12 ilmatrotsijat üle terve Naiskodukaitse Rapla ringkonna.

Toitu kehale ja hingele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse