Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Testi oma kübertarkust ''Ole valmis!'' äpis Testi oma kübertarkust ''Ole Mobiilirakenduses "Ole valmis!" on nüüd võimalik läbida küberhügieeni alusõppe moodul. Läbides kõik õppetükid, saad paremad teadmised, kuidas ennast kaitsta küberruumist lähtuvate ohtude ja rünnakute eest. ← Eelmine Aasta naiskodukaitsja on Ruth Maadla ja aasta kaitseliitlane Kalle Tiits Järgmine → Revolutsioon Naiskodukaitse baasväljaõppes Testi oma kübertarkust ''Ole valmis!'' äpis

Testi oma kübertarkust ''Ole valmis!'' äpis

10. veebr. 2020

Mobiilirakenduses "Ole valmis!" on nüüd võimalik läbida küberhügieeni alusõppe moodul. Läbides kõik õppetükid, saad paremad teadmised, kuidas ennast kaitsta küberruumist lähtuvate ohtude ja rünnakute eest.

Ühest küljest muudab tehnoloogia kasutamine meie igapäeva elu mugavamaks, aga teisest küljest tuleb silmas pidada, et sellega kaasnevad erinevad ohud. Seega peab nutimaailmas toimetamiseks nutti olema.

Testi oma kübertarkust ''Ole valmis!'' äpis

Küberhügieeni e-õppe moodul loodi Eesti ja Läti kaitseministeeriumite koostööna. Moodul koosneb 16 õppetükist ning seda on võimalik läbida endale sobivas tempos ja ajal.

 

Värskenda oma mobiilirakendust Google Play või Apple-i App Store e-poes ning tõsta oma küberteadlikkust!

 

Kursust soovitab kaitseväe küberväejuhatus.

FastLion CMS

Testi oma kübertarkust ''Ole

Testi oma kübertarkust ''Ole

Ühest küljest muudab tehnoloogia kasutamine meie igapäeva elu mugavamaks, aga teisest küljest tuleb silmas pidada, et sellega kaasnevad erinevad ohud Seega peab nutimaailmas toimetamiseks nutti olema Mobiilirakenduses "Ole valmis!" on nüüd võimalik läbida küberhügieeni alusõppe moodul. Läbides kõik õppetükid, saad paremad teadmised, kuidas ennast kaitsta küberruumist lähtuvate ohtude ja rünnakute eest.

Testi oma kübertarkust ''Ole valmis!'' äpis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse