Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Targad naised said veel targemaks Targad naised said veel Märtsi teisel laupäeval toimus Kaitseliidu Harju Maleva staabis Naiskodukaitse (NKK) Harju ringkonna juhtide õppepäev. Osa võtsid igast jaoskonnast juhatuste liikmed ja erialagrupijuhid, kokku 16 naist. Järgmine → Harju naiste talvelõpulaager Targad naised said veel targemaks

Targad naised said veel targemaks

Pille Veitmaa 16. märtsil 2011

Märtsi teisel laupäeval toimus Kaitseliidu Harju Maleva staabis Naiskodukaitse (NKK) Harju ringkonna juhtide õppepäev. Osa võtsid igast jaoskonnast juhatuste liikmed ja erialagrupijuhid, kokku 16 naist.

Targad naised said veel targemaks

Õppepäeva jooksul kuulati ettekandeid teemadel „Kuidas pidada koosolekuid?, Mida teha, kui organisatsiooniga soovitakse liituda?, Kuidas ette valmistada ja läbi viia õppusi?, Kuidas ja mille alusel koostada jaoksonna aastakäsku?“. Need olid põhiteemad, mis arutati läbi uuenenud reeglite valguses ja meeldetuletuseks, sest kordamine on ju tarkuse ema.

 

Instruktoritena astusid üles ringkonna naised, kes olid teemadega süvitsi kursis. Uueks ettekandeks oli pressiteate kirjutamine. Avalike suhete erialagrupijuht Ave Nael andis häid näpunäiteid, kuidas kirjutada pressiteadet ja õppepäeva lõpus said osalejad ülesandeks individuaalselt kirjutada päevast üks kokkuvõtlik ja omanäoline pressiteade.

 

NKK Harju ringkond koosneb neljast jaoskonnast, igal neist on vabatahtlikud juhid, kes lisaks oma jaoskondade juhtimisele saavad osaleda ka mitmetel harivatel koolitustel. NKK Harju ringkonnas on administreerimise õppepäevad saanud traditsiooniks, mida korraldatakse aasta jooksul kaks korda - kevadel ja sügisel. Õppepäev oli huvitav, pani naiste mõtted teistmoodi liikuma, andis uusi ideid ja kindlasti järjepideva koostöö tulemusena paraneb nii jaoskondade, kui ka ringkonna töö tervikuna.

FastLion CMS

Targad naised said veel

Targad naised said veel

Õppepäeva jooksul kuulati ettekandeid teemadel „Kuidas pidada koosolekuid?, Mida teha, kui organisatsiooniga soovitakse liituda?, Kuidas ette valmistada ja läbi viia õppusi?, Kuidas ja mille alusel koostada jaoksonna aastakäsku?“ Need olid põhiteemad, mis arutati läbi uuenenud reeglite valguses ja meeldetuletuseks, sest kordamine on ju tarkuse ema Märtsi teisel laupäeval toimus Kaitseliidu Harju Maleva staabis Naiskodukaitse (NKK) Harju ringkonna juhtide õppepäev. Osa võtsid igast jaoskonnast juhatuste liikmed ja erialagrupijuhid, kokku 16 naist.

Targad naised said veel targemaks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse