Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled kõikjale Eestis Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled Juba kolmandat kevadet aitab Naiskodukaitse annetusi koguda „Anname au!“ kampaania raames sinilillede müügiga. Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis! Foto: Naiskodukaitse Heategevus Sinilillekampaania ← Eelmine Esmaabi erialavõistluse võitis Võrumaa ringkond Järgmine → Võidupüha ja maakaitsepäeva tähistamine kõikjal Eestis Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled kõikjale Eestis

Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled kõikjale Eestis

Helen Allas 3. juunil 2016

Juba kolmandat kevadet aitab Naiskodukaitse annetusi koguda „Anname au!“ kampaania raames sinilillede müügiga.

Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled kõikjale Eestis
Foto: Helen Allas

„Hea meel on tõdeda, et meie vabatahtlikud naiskodukaitsjad suhtuvad kampaaniasse suure südamega ning aitavad annetusi koguda kõikjal Eestis.“ sõnas Naiskodukaitse üle-eestiline kampaania koordinaator Helen Allas. 

 

Sel aastal kogusid naiskodukaitsjad kokku rohkem kui 35 000 eurot.

 

Sinilille peamine eesmärk on tunnustada veterane. Väga paljudel inimestel on juba lilled eelmistest aastatest soetatud, kuid kampaania raames kutsusime kõiki üles neid lilli rinnas kandma.  Tänapäeval on tihti takistuseks, et inimestel pole kaasas sularaha, kuid annetada sai ka sel aastal annetustelefonile kõne tehes.

 

Iga aastaga kasvab erinevate ürituste arv, kus naiskodukaitsjad on annetusi kogumas. Lisaks külastati mitmeid kohalikke omavalitsusi, ministeeriume ja asutusi.  Lilled said rinda sportlased, vallavanemad, maavanemad ja kultuuritegelased.  Loomulikult ka kõik inimesed, kes tunnustavad meie veterane ning soovivad seda välja näidata.

 

„Eriline tänu kuulub Naiskodukaitse esindajatele, kes viisid meie lilled ka kaugeimatesse Eestimaa paikadesse.“ avaldas tunnustust  Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu juhatuse esimees veebel Rasmus Penno.  Eelkõige tänu Naiskodukaitse panusele jõudis heategevuskampaania „Anname au!“ igaühe kodukanti.

 

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis!

Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled kõikjale Eestis
Foto: Naiskodukaitse

FastLion CMS

Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled

Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled

Foto: Helen Allas „Hea meel on tõdeda, et meie vabatahtlikud naiskodukaitsjad suhtuvad kampaaniasse suure südamega ning aitavad annetusi koguda kõikjal Eestis “ sõnas Naiskodukaitse üle-eestiline kampaania koordinaator Helen Allas Juba kolmandat kevadet aitab Naiskodukaitse annetusi koguda „Anname au!“ kampaania raames sinilillede müügiga.

Tänu naiskodukaitsjatele jõudsid sinililled kõikjale Eestis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse