Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sportlik perepäev Oelas Sportlik perepäev Oelas Pühapäeval, 13. septembril toimus Oela külaplatsil Naiskodukaitse Rapla jaoskonna poolt korraldatud sportlik perepäev, eesmärgiga tutvustada Oela külarahvale Naiskodukaitset ja värvata uusi liikmeid. ← Eelmine Paremini meenub see, mida sa oled kunagi teadnud, kui see, mida sa pole kunagi teadnud Järgmine → Kuidas teha kõige ilusamat õunakooki Sportlik perepäev Oelas

Sportlik perepäev Oelas

Liis Tiigirand 14. sept. 2015

Pühapäeval, 13. septembril toimus Oela külaplatsil Naiskodukaitse Rapla jaoskonna poolt korraldatud sportlik perepäev, eesmärgiga tutvustada Oela külarahvale Naiskodukaitset ja värvata uusi liikmeid.

Sportlik perepäev Oelas

Kuna samal päeval tähistati ka vanavanemate päeva, siis oli võimalus lastel oma vanaisad ja vanaemad samuti sportima kutsuda. Peale vanaemade ja vanaisade võeti kaasa ka koerad, keda oli samuti lust koos jooksmas ja mängimas vaadata.

Õnneks oli ilm soe ja päikeseline. Registreerunuid oli kahjuks küll rohkem kui kohale tulijaid, kuid lõpuks saime siiski 28 võistlejat kirja, kes väga aktiivselt ning tublilt kaasa lõid.

Sportlik perepäev Oelas
Sportlik perepäev Oelas

 

Rahvast oli tulnud kohale nii lähedalt kui kaugemalt. Ülesanded olid kõigile jõukohased: näiteks kummikuheide, pallide täpsusvise ämbrisse, korvijooks, jalgpallislaalom jne.

 

Pärast autasustamist sai keha kinnitada puuviljade ja kringliga.  

Täname kõiki võistlejaid, Oela külavanemat ja kohtunikke! Oli igati lõbus ja tore päev.

 

Rohkem pilte saab vaadata siit.

FastLion CMS

Sportlik perepäev Oelas

Sportlik perepäev Oelas

Kuna samal päeval tähistati ka vanavanemate päeva, siis oli võimalus lastel oma vanaisad ja vanaemad samuti sportima kutsuda Peale vanaemade ja vanaisade võeti kaasa ka koerad, keda oli samuti lust koos jooksmas ja mängimas vaadata Pühapäeval, 13. septembril toimus Oela külaplatsil Naiskodukaitse Rapla jaoskonna poolt korraldatud sportlik perepäev, eesmärgiga tutvustada Oela külarahvale Naiskodukaitset ja värvata uusi liikmeid.

Sportlik perepäev Oelas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse