Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Paremini meenub see, mida sa oled kunagi teadnud, kui see, mida sa pole kunagi teadnud Paremini meenub see, mida Teadmistepäevale täiesti kohaselt alustas 1. septembril uut hooaega Märjamaa mälumängusari. Mõistagi olime kohal ka meie, Märjamaa naiskodukaitsjad, ning meil algas sellega juba teine mälumängu hooaeg. Naljatamisi võime ennast ilmselt juba staa¾iga mälumänguriteks pidada. ← Eelmine Väikeste inimeste suur seiklus Järgmine → Sportlik perepäev Oelas Paremini meenub see, mida sa oled kunagi teadnud, kui see, mida sa pole kunagi teadnud

Paremini meenub see, mida sa oled kunagi teadnud, kui see, mida sa pole kunagi teadnud

Nele Pernits 2. sept. 2015

Teadmistepäevale täiesti kohaselt alustas 1. septembril uut hooaega Märjamaa mälumängusari. Mõistagi olime kohal ka meie, Märjamaa naiskodukaitsjad, ning meil algas sellega juba teine mälumängu hooaeg. Naljatamisi võime ennast ilmselt juba staa¾iga mälumänguriteks pidada.

Paremini meenub see, mida sa oled kunagi teadnud, kui see, mida sa pole kunagi teadnud
Traditsiooniline selfie võistkonnast

Kõigile üllatuseks oli seekordne mälumäng natuke erinev ja hooaja käivitamiseks küsiti eelmisel hooajal juba käigus olnud küsimusi. AGA…kordamisele tulid need küsimused, mis eelmisel aastal nulliringiga lõppesid ehk millele mitte ükski võistkond õiget vastust ei andnud. See oli mälumängu küsimuste mõtleja Tõnu poolt väga kaval käik testida, kas me eelmisest hooajast midagi ka õppinud oleme.

 

Meie olime muidugi koheselt põnevil, sest teoreetiliselt vähemalt me ju võiks aasta ja vähem tagasi kuuldut mäletada ja kindlasti me oleme eelmisel hooajal vägagi palju juurde õppinud, aga samas on ikka täitsa piinlik ka, kui me ei peaks suurt midagi mäletama. Küsimused hakkasid tulema ja meie hakkasime vastama. Tõestatud sai fakt, et me mäletame palju paremini neid asju, mida me kunagi teadnud oleme, kui neid, mida me kunagi teadnud pole. Ehk siis tegi Naiskodukaitse võistkond oma kindlasti kõige parema tulemuse siiani üldse.

 

Otse loomulikult mäletasime me, et kõik asjad on pärit Hiinast – jäätis ja muu hea kraam. Igaks juhuks kirjutasime, et ka pöördlava on pärit Hiinast, aga võta näpust, hoopis Jaapanist on. Lisaks nendele vastustele, mida me kindlalt mäletasime, oli ka neid, mida me justkui üldse ei mäletanud, aga mis ilmusid kellegi pähe ei tea kust. Nende ei tea kust ja ilma loogilise põhjenduseta vastuste puhul murdsime me kõvasti pead, kas ei tea kust pähe tulnud vastus on õige vastus või see vale vastus, mille me eelmisel korral juba kirja panime. Oleks ju omamoodi humoorikas kirjutada igaks juhuks jälle seesama vale vastus üles, et äkki sel korral juhtub see õige olema. Niimoodi ilmusid meie pähe nt Nikolai kirik ja Aleksandria, mis osutusidki Helsingi Toomkiriku algupäraseks nimetuseks ja esimeseks Aafrika linnaks, mis kandideeris olümpiat korraldama.

 

Hoolimata sellest, et sport on endiselt meie nõrk koht ja me ikka ei teadnud nimetada erinevaid olümpiamänge, kus nt riputati esimest korda võitjatele medalid kaela, kingiti võitjatele potitaimed või oli esimest korda kavas naiste murdmaasuusatamine, olime me iseendaga päris rahul. Nüüd tuleb vaid kogu ülejäänud hooaja samas vaimus edasi lasta.

 

Lõpetuseks ütlen veel, et kui te küsite neid spordiküsimusi minult homme, siis ilmselt ma ei suuda ikkagi ainsatki olümpiat õigesti nimetada, aga mulle jääb pikemaks ajaks meelde, et Napoleon I sarkofaag on tehtud liivakivist.

FastLion CMS

Paremini meenub see, mida

Paremini meenub see, mida

Traditsiooniline selfie võistkonnast Kõigile üllatuseks oli seekordne mälumäng natuke erinev ja hooaja käivitamiseks küsiti eelmisel hooajal juba käigus olnud küsimusi AGA…kordamisele tulid need küsimused, mis eelmisel aastal nulliringiga lõppesid ehk millele mitte ükski võistkond õiget vastust ei andnud Teadmistepäevale täiesti kohaselt alustas 1. septembril uut hooaega Märjamaa mälumängusari. Mõistagi olime kohal ka meie, Märjamaa naiskodukaitsjad, ning meil algas sellega juba teine mälumängu hooaeg. Naljatamisi võime ennast ilmselt juba staa¾iga mälumänguriteks pidada.

Paremini meenub see, mida sa oled kunagi teadnud, kui see, mida sa pole kunagi teadnud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse