Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Spordigrupi suusalaager Spordigrupi suusalaager Laupäeva hommikul kell kaheksa olid ratastega kanged naised kogunenud, kaasas hea tuju ja vaim valmis sportlikuks nädalavahetuseks. Võtsime suuna Pärnu linnast ratastega Rätsepa talu poole. TEHTUD! Sport Sport Sport Sport ← Eelmine Naiskodukaitse Pärnu jaoskond sai aastaseks Järgmine → Naiskodukaitse spordivõistlus ehk lugu sellest kuidas pärnakad julge pealehakkamisega Valka põrutasid Spordigrupi suusalaager

Spordigrupi suusalaager

Tiina Kadak 5. augustil 2016

Laupäeva hommikul kell kaheksa olid ratastega kanged naised kogunenud, kaasas hea tuju ja vaim valmis sportlikuks nädalavahetuseks. Võtsime suuna Pärnu linnast ratastega Rätsepa talu poole.

Spordigrupi suusalaager
Spordigrupi suusalaager

Väga hea on päev käima tõmmata väikse liigutamisega. Kohale jõudes, ootas meid ees juba üdini positiivne treener Kadri, kes tegi veel lisaks rattasõidule, suusatajatele mõeldud harjutusi ja venitusi tervele kehale.

Pikalt mõnnata ei saanud. Kolisime enne lõunat kämpingutesse sisse, tutvusime toreda ja lahke peremehega kohvi nautides ja võtsime juba suuna Jõulumäe tervisekeskuse poole.
Kadri valis välja igaühele rullsuusad ja kepid ja oligi minek. Kiivrid kaitseks peas, olime valmis kõik kukkumiseks, kuna see pidavat algajatel tavaline olema. Rullsuuski lihtsalt peab ise kogema, et aru saada kui lahe see tegelikult on. Tasa ja targu üksteise järgi tehes nii tehnikat, kui kätega jõudu. Paari tunni möödudes tulime rajalt ära ja kõik olime ühes tükis ja plaasterdamata. Saime hakkama!  Tehtud!

Spordigrupi suusalaager
Spordigrupi suusalaager
Olime auga välja teeninud lõunasöögi, mida ka täiel rinnal nautisime. 
Mõnnasime Jõulumäe lähedal olevas karjääris peale trenni. Ja see oli ülimõnus. Parim mida võiks soovida.
Jõulumäe Tervisekeskusesse oli sisse kolinud Kaitseväe suvepäevade külalised. Parklasse oli pargitud paar soomukit, mida sai lähemalt uudistada ja soovi korral sõita. Loomulikult rääkisime poisid ära ja juba olimegi kõik üheksakesi võimsas soomukis rasked kiivrid kaitseks peas. Ei suuda  meenutada kuidagi seda marki, mis masinaga tegu oli, kuid tekitas väga palju elevust. Tehtud!
Spordigrupi suusalaager
Õhtuse kolmanda trenni olime mattidel muru peal. Väga tõhusalt saab teha harjutusi kehale raskuseks iseenda keha. Toimib väga hästi. Järgmine päev vähemasti kinnitas seda. 
Pühapäeva hommikul suundusime taas Kadri juurde Jõulumäe radadele. Saime igaüks omale kätte kepikõnnikepid. Imiteerisime suusatamist mäest üles joostes ja kõndides. Rahulikult ja intensiivselt. Ajasime juttu ja tegime plaane. Väga mõnus trenn oli. Nägudest võisin lugeda, et kõigile meeldis. Paar tundi möödus justkui võluväel. Tehtud!
Väga tore oli kuulda, et kõigi arvates oleks võinud laager pikem olla. 

Mõnus on meenutada lahedaid kogemusi, kuna enamustele oli esmakordne elamus elus suusatada rullikatel, kepikõnd ja soomukiga sõit.  TEHTUD!

Spordigrupi suusalaager

FastLion CMS

Spordigrupi suusalaager

Spordigrupi suusalaager

Spordigrupi suusalaager Väga hea on päev käima tõmmata väikse liigutamisega Kohale jõudes, ootas meid ees juba üdini positiivne treener Kadri, kes tegi veel lisaks rattasõidule, suusatajatele mõeldud harjutusi ja venitusi tervele kehale Laupäeva hommikul kell kaheksa olid ratastega kanged naised kogunenud, kaasas hea tuju ja vaim valmis sportlikuks nädalavahetuseks. Võtsime suuna Pärnu linnast ratastega Rätsepa talu poole.

Spordigrupi suusalaager

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse