Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sokk on sokk? Sokk on sokk? Asjalik perenaine leiab alati taaskasutusvõimalusi, et säästa loodust ja hoida kokku ressursse. kohaga Järgmine → Keila koob ja kogub Sokk on sokk?

Sokk on sokk?

Pille-Riin Moilanen 18. okt. 2014

Asjalik perenaine leiab alati taaskasutusvõimalusi, et säästa loodust ja hoida kokku ressursse.

Sokk on sokk?
Sokiloomad

Sokk, mis enam jalga ei sobi, sobib veel mitmekski. Näiteks juuksekummiks, väikeste esemete organisaatoriks, puhastuslapiks, saabaste poleerijaks, sidemeks/kompressiks,randmesoojendajaks jne.

 

Keilas aga muutusid sokid hoopis lõbusateks loomadeks.

 

Kui algul tundus arusaamatu, mismoodi ühest sokist saab lapsele sobiv mänguasi, siis peale Margiti seletusi ja skeeme hakkasid kõik usinasti lõikama ja õmblema. Mingil ajal kostis klassiruumis ainult kekendunud nohinat.

 

Kõige põnevam moment oli siis, kui täidis sisse topitud ja sai hakata nägu kujundama. Kas on tigu tulnukas või jänes?  Mine võta kinni. Eks ilu on ikka vaatajate silmis!

 

Sokiloomi oli lõbus koos meisterdada ja nii mõnigi võttis veel koju tööd kaasa.

Meie sooviks on peita sokiloomad Keila puuetega laste jõulupakkidesse. Niisiis peavad päkapikud olema usinad meisterdama.

 

Jõuluvana kingikoti täitmiseks kulub 40 sokilooma, sest nii palju on Keilas puuetega lapsi.

 

Jõudu tööle, päkapikud!

 

Järgmine →
Keila koob ja kogub

FastLion CMS

Sokk on sokk?

Sokk on sokk?

Sokiloomad Sokk, mis enam jalga ei sobi, sobib veel mitmekski Näiteks juuksekummiks, väikeste esemete organisaatoriks, puhastuslapiks, saabaste poleerijaks, sidemeks/kompressiks,randmesoojendajaks jne Asjalik perenaine leiab alati taaskasutusvõimalusi, et säästa loodust ja hoida kokku ressursse.

Sokk on sokk?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse