Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila koob ja kogub Keila koob ja kogub Kuigi sügisõhtud on pimedad ja lühikesed leidsid Keila jaoskonna naised peale tööpäeva lõppu veel aega, et koguneda koos kuduma. Head koos kudumist meile kõigile! Kollane kogumiskast Keila linnavalitsuses ← Eelmine Sokk on sokk? Järgmine → Kiili valla perepäev Keila koob ja kogub

Keila koob ja kogub

Pille-Riin Moilanen 4. nov. 2014

Kuigi sügisõhtud on pimedad ja lühikesed leidsid Keila jaoskonna naised peale tööpäeva lõppu veel aega, et koguneda koos kuduma.

Keila koob ja kogub
Kogu perega kudumas
Keila koob ja kogub
Prou Ella kootud sokid

Ehkki oli kohal  küll väikene osa jaoskonna naistest siis kindlasti on  enamusel juba vardad soojad ja sokid  kindad valmimas. Kes ei ole veel alustanud, jõuab ka ilusti tähtajaks oma osa tehtud.

 

Meie Koome Koos õhtu sai kajastust  kohalikus Keila Lehes, üles olid riputatud plakatid ning enne veel, kui kudujad kohale jõudsid tuli meie juurde vanem härrasmees koos kopsaka koti maavillase lõngaga.

Aitäh tundmatuks jääda soovinud härrale!

 

Lisaks lõngale toodi suur kastitäis kudumeid. Nimelt 14 paari sokke, kindad ja  randmesoojendajad. Kõik ühe ja sama proua Ella Tusti poolt kootud.

Suured suured tänud!

 

Selline soe suhtumine linnarahva poolt innustas meidki kiiremini ja paremini tegutsema. Veronika kes pole aastaid kudunud sai kohe jälle nn ratta selga ning peale alguse kätte- näitamist läks vasak-parem soonik kiirelt  edasi. Ulvi oli tulnud kogu perega appi. Ning abi vajasimegi sest üks lõngavihtidest oli lootusetult sassis ja selle harutamisel kulus pikaldane meel ära. Ka kodutütred Leila ja Demi ei olnud jäänud koju vaid tulid omandama esiemade oskusi.

 

Väga oodatud oli kaitseliitlane Rene Toomse, kes rääkis olukorrast Ukrainas ja vastas küsimustele nii olnu kui tulevikuprognooside kohta.

Koos kudumine osutus innustavaks ja nii saigi otsustatud, et teeme seda veel kord. Järgmine Koome koos õhtu toimub Keilas Aia tn 35 neljapäeval 20.novembril kell 18.30.

Olete oodatud osalema!

 

Neile kes ei pääse meiega koos kuduma on üles pandud kudumite kogumiskastid  Keila linnavalitsuses, raamatukogus, Keila Koolis ja Säästumarketis. Nii  ei pea inimesed taga otsima meie väga hõivatud vabatahtlikke vaid võivad oma annetused neile mugavamalt teha.

 

Head koos kudumist meile kõigile!

 

 

Keila koob ja kogub
Kollane kogumiskast Keila linnavalitsuses
← Eelmine
Sokk on sokk?
Järgmine →
Kiili valla perepäev

FastLion CMS

Keila koob ja kogub

Keila koob ja kogub

Kogu perega kudumas Prou Ella kootud sokid Ehkki oli kohal küll väikene osa jaoskonna naistest siis kindlasti on enamusel juba vardad soojad ja sokid kindad valmimas Kes ei ole veel alustanud, jõuab ka ilusti tähtajaks oma osa tehtud Kuigi sügisõhtud on pimedad ja lühikesed leidsid Keila jaoskonna naised peale tööpäeva lõppu veel aega, et koguneda koos kuduma.

Keila koob ja kogub

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse