Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus Meie nädalavahetus algas laupäeva hommikul, kui pidime ärkama vara, et sättida endid Jõhvi Kaitseliitu minekule. Kui kohale jõudsime, siis muidugi läksime kõigepealt alla söökla Iivele tere ütlema. Peale seda läksime asju tubadesse viima ja siis saime alustada oma tunniga. Järgmine → Nädalavahetus naistele – õpime sõduriks Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus

Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus

Kairit Tops

Meie nädalavahetus algas laupäeva hommikul, kui pidime ärkama vara, et sättida endid Jõhvi Kaitseliitu minekule. Kui kohale jõudsime, siis muidugi läksime kõigepealt alla söökla Iivele tere ütlema. Peale seda läksime asju tubadesse viima ja siis saime alustada oma tunniga.

Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus
Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus

Muidugi oli alguses väga palju teooriat ja nagu hommikud ikka , väga raske on silmi lahti hoida. Aga saime hakkama ja peale lõunasööki saime hakata praktilise poolega tegelema. See oli väga huvitav.  Saime vanu sidevahenditega tegeleda. Mõnele oli see meeldetuletuseks(baaskursustel saime proovida osasid) , mõnele täitsa uus. Tublid nagu me kõik oleme saime väga hästi hakkama. Kõige keerukamaks oli vast kommutaatoriga töötamine, pidi väga hoolikalt jälgima erinevaid nuppe ja kiire olema. Ja lõpuks oli nii , et saime oma ülesannetega nii kiiresti valmis, et peale õhtusööki oligi vaba aeg.

Pühapäeval alustasime ka peale hommikusööki samamoodi nagu laupäeval. Kõigepealt teooria ja siis praktika. Rääkisime erinevatest raadiojaamadest, proovisime / katsetasime. Valmistasime erinevaid ettekandeid ja edastasime neid. Ja pühapäeval, sarnaselt laupäevale, lõpetasime jälle tund aeg varem. Küll me oleme ikka super tublid.

Meie nädalavahetus oli suurepärane võimalus tutvuda sidemeeste töödega, mis on meie ülesandeks tulevikus. Ootame põnevusega juba veebruari nädalavahetust.

FastLion CMS

Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus

Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus

Muidugi oli alguses väga palju teooriat ja nagu hommikud ikka , väga raske on silmi lahti hoida Aga saime hakkama ja peale lõunasööki saime hakata praktilise poolega tegelema Meie nädalavahetus algas laupäeva hommikul, kui pidime ärkama vara, et sättida endid Jõhvi Kaitseliitu minekule. Kui kohale jõudsime, siis muidugi läksime kõigepealt alla söökla Iivele tere ütlema. Peale seda läksime asju tubadesse viima ja siis saime alustada oma tunniga.

Sideõpe nädalavahetus Kaitseliidus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse