Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid oma räpi Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid Suured asjad saavad alguse väikestest asjadest! Või suurtest. Igatahes sündis 2018. aasta ringkonnajuhtide õppepäeval Naiskodukaitse Sakala ringkonna ühisloomingu tulemusel tõsise hitipotentsiaaliga „Ole valmis räpp”. “Ole valmis räpi” saamislugu saab pikemalt lugeda ajakirja Kaitse Kodu! selle aasta kaheksandast numbrist: ← Eelmine Bärbel Salumäe pälvis kodanikupäeva aumärgi Järgmine → Eesti Vabariigi President külastas naiskodukaitsjaid juhtide õppepäevadel Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid oma räpi

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid oma räpi

27. nov. 2020

Suured asjad saavad alguse väikestest asjadest! Või suurtest. Igatahes sündis 2018. aasta ringkonnajuhtide õppepäeval Naiskodukaitse Sakala ringkonna ühisloomingu tulemusel tõsise hitipotentsiaaliga „Ole valmis räpp”.

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid oma räpi

Sõnad kirjutasid naiskodukaitsjad Kai Kannistu ja Piret Taim, sisse laulsid Sandra Vesseluha ja Kaire Kannistu. Ka muusika autor Indrek Särg on organisatsiooni liige - nimelt Sakala ringkonna toetajaliige. Videos teevad kaasa lisaks lauljatele Sandrale ja Kairele ning ühele sõnade autorile Kaile ka Annabrita Kalda, Maiki Imala, Jane Koitlepp, Egle Reinup.

 

Sõnade kirjutamisel on lähtutud erinevatest Naiskodukaitse tegevustest ning muusika autor Indrek Särg sõnas, et meloodias tahtis ta väljendada Naiskodukaitse sihikindlust, jõudu ja samas ka naiselikkuse vaimu ja ilu.

“Ole valmis räpi” saamislugu saab pikemalt lugeda ajakirja Kaitse Kodu! selle aasta kaheksandast numbrist:

FastLion CMS

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid

Sõnad kirjutasid naiskodukaitsjad Kai Kannistu ja Piret Taim, sisse laulsid Sandra Vesseluha ja Kaire Kannistu Ka muusika autor Indrek Särg on organisatsiooni liige - nimelt Sakala ringkonna toetajaliige Suured asjad saavad alguse väikestest asjadest! Või suurtest. Igatahes sündis 2018. aasta ringkonnajuhtide õppepäeval Naiskodukaitse Sakala ringkonna ühisloomingu tulemusel tõsise hitipotentsiaaliga „Ole valmis räpp”.

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad lõid oma räpi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse