Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkond sai uue esinaise Sakala ringkond sai uue Sakala naiskodukaitsjad kogunesid selle aasta ringkonnakogule 2. märtsil, mil analüüsiti möödunut ning kinnitati käesoleva aasta plaanid. Kõrghetkeks oli uute juhtide valimine. 2011) Järgmine → Jõgeva ringkonnal uus esinaine Sakala ringkond sai uue esinaise

Sakala ringkond sai uue esinaise

Ene Sügav 15. märtsil 2011

Sakala naiskodukaitsjad kogunesid selle aasta ringkonnakogule 2. märtsil, mil analüüsiti möödunut ning kinnitati käesoleva aasta plaanid. Kõrghetkeks oli uute juhtide valimine.

Sakala ringkond sai uue esinaise

Otsa tegi lahti ringkonna aseesinaine Karin Ilus 2010. aasta kokkuvõttega. Ringkonna tegevliikmete arv oli möödunud aastal kasvanud tubli 21 võrra, jõudes aasta lõpuks 82ni. Liikmete aktiivsust saab mõõta mitmeti, üks võimalusi on kindlasti osalemiste arv kordades. Siin näitas kõigile suuna kätte Viljandi jaoskonna esinaine Ele Lehes. Ele osales Naiskodukaitse üritustel möödunud aastal 102 korda.

 

Päeva tähtsaim päevakorrapunkt oli ringkonna esinaise ja aseesinaise valimine. Esitati kaks kandidaati: Tiina Ott ja Eda Kivisild. Tiina Ott on olnud Naiskodukaitses pea 10 aastat. Ta on olnud Viljandi jaoskonna esinaine ja kuulunud mitu aastat ringkonna revisjonikomisjoni. Eda Kivisild on veel suhteliselt uus liige, kuid täis tegutsemistahet Sakala ringkonnas. Mõlemad kandidaadid on õpihimulised: omandanud kaks kõrgharidust ja täiendavad end pidevalt. Mõlemad kandidaadid esitasid oma visiooni Sakala ringkonnast aastaks 2013. Tiina panustab heade tulemuste saavutamiseks meeskonnatöösse. Samuti on südamelähedane töö noortega/kodutütardega.  Eda eelistas personaalset lähenemisviisi, samuti pidas oluliseks tegevuse pakkumist lastele samal ajal kui emad osalevad väljaõppel.

 

Ringkonnakogu valis ringkonna esinaiseks Tiina Ott´i, aseesinaiseks sai Eda Kivisild.

Värske ringkonna esinaine Tiina Ott ütleb enda tutvustamiseks nii: „Oman kõrgharidust uurimise ja raamatupidamise erialal. Olen avatud  uutele ideedele, väljakutsetele ning  võimalusel püüan vältida paigalseisu. Pean elukestvat õpet ja pidevat enesetäiendamist endastmõistetavaks ning püüan teisigi selles suunas mõtlema panna.

 

Alates 2009. aastast olen Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste  magistrant. Suurema osa oma töisest ajast olen töötanud sotsiaalvaldkonnas - riskigruppi kuuluvate inimestega (vangid, kasvatusraskustega  noored, töötud). Seda, mida ise nii läbi teooria kui ka praktika olen õppinud, püüan ka teistele edasi anda ning see on ka üks  põhjus, miks hetkel töötan karjäärinõustajana Eesti töötukassa Viljandimaa osakonnas.


Naiskodukaitsesse sattusin vanemate jälgedes ja tänaseks on saanud sellest organisatsioon, mille vaated ja tegevused mulle sobivad ning mis pakub suurepäraseid võimalusi eneseteostuseks.“

Naiskodukaitsel on 15 ringkonda, mis valdavalt kattuvad maakonnapiiridega. Ringkonnakogu on ringkonna kõrgeim juhtimisorgan, mis tuleb tavaliselt kokku kord aastas.

FastLion CMS

Sakala ringkond sai uue

Sakala ringkond sai uue

Otsa tegi lahti ringkonna aseesinaine Karin Ilus 2010 aasta kokkuvõttega Sakala naiskodukaitsjad kogunesid selle aasta ringkonnakogule 2. märtsil, mil analüüsiti möödunut ning kinnitati käesoleva aasta plaanid. Kõrghetkeks oli uute juhtide valimine.

Sakala ringkond sai uue esinaise

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse