Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõgeva ringkonnal uus esinaine Jõgeva ringkonnal uus esinaine 13. märtsil toimus Kirna õppekeskuses Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnakogu, kus valiti ringkonnale uus esinaine, aseesinaine ja revisjonikomisjonile uued liikmed. Ringkonna esinaiseks valiti Maris Mäeotsa, aseesinaiseks Aive Soolepp ja revisjonikomisjoniliikmeteks Marika Kallemaa ja Anne Tropp. Soovime edu, uuele esinaisele! ← Eelmine Sakala ringkond sai uue esinaise Järgmine → Eksponentsiaalne treeningmanöövritel, lineaarne relvastatud konfliktis Jõgeva ringkonnal uus esinaine

Jõgeva ringkonnal uus esinaine

Mariana Maasik 16. märtsil 2011

13.märtsil toimus Kirna õppekeskuses Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnakogu, kus valiti ringkonnale uus esinaine, aseesinaine ja revisjonikomisjonile uued liikmed. Ringkonna esinaiseks valiti Maris Mäeotsa, aseesinaiseks Aive Soolepp ja revisjonikomisjoniliikmeteks Marika Kallemaa ja Anne Tropp.

Jõgeva ringkonnal uus esinaine

Ringkonna uus esinaine Maris Mäeotsa on sündinud 13.01.1983 aastal. Lapsepõlve veetnud Puurmanis, hetkel elab ja töötab Tartus. Maris on õppinud Tartu Ülikoolis keemia- ja füüsikaõpetajaks. Ta  töötab Tartu Descartes´i Lütseumis füüsikaõpetajana. Valdab eesti-, vene-, saksa- ja inglise keelt.

 

Marise vabatahtlik teenistuskäik  algas 1994. aastal, kus temast sai Puurmani rühma kodutütar. 2001.-2004. aastal juhtis Maris Puurmani J. Kuperjanovi nimelise Noorte Kotkaste ja Kodutütarde rühma. Alates 2002. aastast on Maris aktiivne Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna tegevliige. Naiskodukaitses tegutseb ta eelkõige side- ja staabi erialagrupis ja on andnud märkimisväärse panuse Kaitseliidu Jõgeva maleva tegevusse, osaledes staabi koosseisus staabiassistendina. 2010. aastal oli Maris Naiskodukaitse koormusmatka Jõgeva ringkonna võistkonnas. Õpib hetkel KL Kooli Instruktorikursusel.

 

Marise huvideks on matkamine, sport ja teater. Oma tegevusega on ta eeskujuks ringkonna tegevliikmetele.

 

Soovime edu, uuele esinaisele!

FastLion CMS

Jõgeva ringkonnal uus esinaine

Jõgeva ringkonnal uus esinaine

Ringkonna uus esinaine Maris Mäeotsa on sündinud 13 01 13.märtsil toimus Kirna õppekeskuses Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnakogu, kus valiti ringkonnale uus esinaine, aseesinaine ja revisjonikomisjonile uued liikmed. Ringkonna esinaiseks valiti Maris Mäeotsa, aseesinaiseks Aive Soolepp ja revisjonikomisjoniliikmeteks Marika Kallemaa ja Anne Tropp.

Jõgeva ringkonnal uus esinaine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse