Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas aasta ema Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas Saare maakonnas aasta ema. Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta ema olema väärikas Eesti vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta ema, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed). com Proua Monica Kallas, Saare maakonna aasta ema 200, koos perekonna ning Saaremaa ringkonna esinaise proua Rita Loeliga ← Eelmine Naiskodukaitse tegevliige Merike Jürjo saavutas kirjastuse Tänapäev romaanivõistlusel auhinnalise koha Järgmine → Näitus “Õed Soome lahe kahelt kaldalt” Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas aasta ema

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas aasta ema

R.Loel 2. aprillil 2008

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas Saare maakonnas aasta ema.Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta ema olema väärikas Eesti vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta ema, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed).

Maakonna aasta ema valimise patroon on proua Dagmar Mattiisen, endine Naiskodukaitse esinaine, kes ise on samuti kolme lapse ema.

Maakonna aasta ema konkursi idee algataja, Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel loodab, et aasta ema konkursiga suudavad naiskodukaitsjad veidigi väärtustada tugevat ja tervet Saare peret, ema väga suurt ja olulist rolli perekonnas.


Aasta ema konkursile võivad kandidaate esitada omavalitsused, asutused-ettevõtted ja eraisikud.
Kirjalikud ettepanekud koos põhjendusega tuleb saata 19. aprilliks aadressile Naiskodukaitse Saaremaa ringkond, Väljaku tn 5, Kuressaare 93811, märgusõnaga: Aasta ema.

Saare maakonna aasta ema tänuüritus toimub vahetult enne emadepäeva, 9. mail. Tunnuskirja aasta emale annab üle maavanem Toomas Kasemaa.

Naiskodukaitsjad kingivad aasta emale koostöös kodutütardega valmiva lapiteki, kuid kindlasti on teisedki auhinnad aasta ema väärilised.


Eelmisel aastal kuulutasid naiskodukaitsjad esimeseks Saare maakonna aasta emaks Kihelkonna kooliõpetaja ja talupidaja, kolme tubli lapse ema Monica Kallase.

  

Lisainfo: Rita Loel

5525105

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas aasta ema
Proua Monica Kallas, Saare maakonna aasta ema 200, koos perekonna ning Saaremaa ringkonna esinaise proua Rita Loeliga

FastLion CMS

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas

Maakonna aasta ema valimise patroon on proua Dagmar Mattiisen, endine Naiskodukaitse esinaine, kes ise on samuti kolme lapse ema Maakonna aasta ema konkursi idee algataja, Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel loodab, et aasta ema konkursiga suudavad naiskodukaitsjad veidigi väärtustada tugevat ja tervet Saare peret, ema väga suurt ja olulist rolli perekonnas Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas Saare maakonnas aasta ema.Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta ema olema väärikas Eesti vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta ema, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed).

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad taas aasta ema

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse