Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saame tuttavaks - Riina Laherand Saame tuttavaks - Riina Riina Laherand on Rae jaoskonna üks taasasutajatest, selle juhatuse liige ja Harju ringkonna spordigrupi juht. Sport ← Eelmine Harju naistel sügis leitud! Järgmine → Saame tuttavaks - Evely Sagor Saame tuttavaks - Riina Laherand

Saame tuttavaks - Riina Laherand

7. dets. 2016

Riina Laherand on Rae jaoskonna üks taasasutajatest, selle juhatuse liige ja Harju ringkonna spordigrupi juht.

Saame tuttavaks - Riina Laherand
Riina Laherand

Riina astus Naiskodukaitsesse veebruaris 2012. Nüüd seda aega meenutades Riina ütleb, et teda huvitas militaarteema, küll mitte laskmine, aga just enese proovilepanek vabas looduses. Ühel kohtumisel naistega sai Riina Naiskodukaitsest rohkem teada, kuid liitumisavalduse esitas ta oma sisemisest soovist. Riinale on sportimine ja liikumine meeldinud juba kooliajast saadik, kui sai erinevaid spordialasid proovitud, seepärast oli erialagrupi valik talle lihtne. Sellel aastal valiti Riina spordigrupi juhiks. Naiskodukaitse plussideks loeb Riina seda, et tal on hästi palju häid tuttavaid ja sõpru ning siin saab palju tarkust ja vajalikku infot. Vaid aeg on see, mis Riina arvates erinevates ettevõtmistes kaasalöömist piirab.

 

Männiku jaoskonna esinaine Eve-Merin Aas tunneb Riinat juba üle 30 aasta ja iseloomustab teda selliselt: “Oma rahuliku, sõbraliku ja hooliva olemisega pole ta kunagi esiplaanile trüginud, samas aga oskab ta ainult talle omasel moel lähikondlastes tekitada turvatunnet ja teadmist, et ta on vajadusel alati olemas. Seda suurem on rõõm, et Riina on osutunud Naiskodukaitses nii tubliks juhiks. Rae jaoskonna juhatuse liikmena ja tubli naiskodukaitsjana on ta sihikindlalt ja rahumeelselt Harju ringkonnas spordigrupi tegevuse käivitanud ning kaugel need karikad ja medalidki siis enam on …“

 

Harju ringkonnas on kaheksa erialagruppi. SPORDIGRUPP on sel aastal oma tegemiste poolest hästi silma paistnud. Näiteks augustis võisteldi nii Harju ringkonda esindades Valgas Naiskodukaitse vabariiklikel spordivõistlustel kui ka Kaitseliitu esindades Sillamäel Jõustruktuuride Spordimängudel tänavakorvpallis. Vabas õhus liikumine, matkad, ka koormusmatk ... loetleb Riina selle grupi tegevusi. Ka järgmise aasta plaanis on välja panna võistkondi üritustele, kuid on ka ideid tegevusteks, mis ringkonna jaoskondi omavahel kokku tooksid. Küsimusele, millised eeldused peaksid spordigrupi huvilisel olema, vastates kutsub Riina grupiga liituma kõiki, kes vähegi tahavad liikuda.

FastLion CMS

Saame tuttavaks - Riina

Saame tuttavaks - Riina

Riina Laherand Riina astus Naiskodukaitsesse veebruaris 2012 Nüüd seda aega meenutades Riina ütleb, et teda huvitas militaarteema, küll mitte laskmine, aga just enese proovilepanek vabas looduses Riina Laherand on Rae jaoskonna üks taasasutajatest, selle juhatuse liige ja Harju ringkonna spordigrupi juht.

Saame tuttavaks - Riina Laherand

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse