Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saame tuttavaks - Evely Sagor Saame tuttavaks - Evely Evely Sagor on Männiku jaoskonna tegevliige ning Harju ringkonna side- ja staabigrupi juht. Evely kutsub grupiga liituma kõiki, kes oskavad kasutada arvutit, on hea pingetaluvusega ja füüsiliselt heas vormis, tähelepanelikud ja täpsed ning soovivad võtta endale ülesanded organisatsioonis kindlal ametikohal Side ja staap ← Eelmine Saame tuttavaks - Riina Laherand Järgmine → Saame tuttavaks - Teele Raja Saame tuttavaks - Evely Sagor

Saame tuttavaks - Evely Sagor

7. dets. 2016

Evely Sagor on Männiku jaoskonna tegevliige ning Harju ringkonna side- ja staabigrupi juht.

Saame tuttavaks - Evely Sagor
Evely Sagor

Evely astus Naiskodukaitsesse septembris 2012. Evely ütleb, et ju teda huvitas alateadlikult militaarteema, tema tutvusringkonnas ei olnud ühtegi naiskodukaitsjat. Evely läbis baasväljaõppe 8 kuuga ja on käinud mitmetel kursustel ja täiendõpetel, kuulunud Keila jaoskonna juhatusse ja ringkonna revisjonikomisjoni. Eneseteostuse võimaluse leidis ta avalike suhete grupis, side- ja staabigrupis ning formeerimisgrupis. Evely on osalenud suurõppustel ja esindanud ringkonda vabariiklikul side- ja staabigrupi erialavõistlusel. Alates maist 2014 juhib Evely side- ja staabigruppi. Uued teadmised ning palju häid tuttavaid ja sõpru on see, mida Evely Naiskodukaitset kirjeldades esile toob. Ainus, mis Evely tegutsemist piirab, on ajaline ressurss.

 

Männiku jaoskonna esinaine Eve-Merin Aas iseloomustab Evelyd rõõmsameelse, aktiivse ja kohusetundliku naiskodukaitsjana: ”Evely puhul võib kindlalt väita, et julge pealehakkamine on pool võitu, sest side- ja staabigrupi juhtimine pole kindlasti kerge ülesanne ning mulle tundub, et ta on sellega edukalt hakkama saanud. Olen uhke, et Evely on meie jaoskonna liige ning soovin talle edu kõigis tegemistes!” Kuusalu jaoskonna esinaine, side- ja staabigrupi juhi abi Maris Lilleväli lisab: „Evely on kohusetundlik, rahulik ja kindlameelne. Kuulab alati ka teiste arvamusi ja soovitusi, ning kui tegu on hea nõuandega, siis võtab selle ka arvesse.”

 

Harju ringkonnas on kaheksa erialagruppi. SIDE- JA STAABIGRUPP osaleb õppustel ja täiendõppel. Kõikidel Kaitseliidu suurematel ja väiksematel õppustel on vaja pädevaid staabitöötajaid, kes hoiaksid kontrolli all õppuste toimimiseks vajalikku paberimajandust ning sidepidamist üksuste vahel. Sel aastal andsid naised oma panuse suurõppusel Hunt staabiassistentidena ja sidemeestena. Lisaks täiendõppel ja suurõppustel osalemisele plaanitakse järgmisel aastal esindada Harju ringkonda side- ja staabigrupi võistlusel. Evely kutsub grupiga liituma kõiki, kes oskavad kasutada arvutit, on hea pingetaluvusega ja füüsiliselt heas vormis, tähelepanelikud ja täpsed ning soovivad võtta endale ülesanded organisatsioonis kindlal ametikohal 

FastLion CMS

Saame tuttavaks - Evely

Saame tuttavaks - Evely

Evely Sagor Evely astus Naiskodukaitsesse septembris 2012 Evely ütleb, et ju teda huvitas alateadlikult militaarteema, tema tutvusringkonnas ei olnud ühtegi naiskodukaitsjat Evely Sagor on Männiku jaoskonna tegevliige ning Harju ringkonna side- ja staabigrupi juht.

Saame tuttavaks - Evely Sagor

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse