Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
SIIL 2015 formeerimine SIIL 2015 formeerimine 4. –15. maini kogu Eestit hõlmav ja Virumaal kulmineeruv õppus Siil 2015 on läbi ajaloo kaitseväe suurim. Siil toimub iga-aastase Kevadtormi asemel ja seal oli planeeritud osalema üle 13 000 reservväelase, kaitseliitlase, ajateenija, tegevväelase ja liitlasriikide kaitseväelase. Alutaguse ringkonna Avinurme jaoskonna formeerimisgrupp käis selles suures õppuses osalejaid formeerimas 4. mail Viru Jalaväe pataljonis. ← Eelmine Baasteadmiste omandamine Alutagusel Järgmine → Koormusmatk 2015 SIIL 2015 formeerimine

SIIL 2015 formeerimine

Liisi Bäärt 17. mail 2015

4.–15. maini kogu Eestit hõlmav ja Virumaal kulmineeruv õppus Siil 2015 on läbi ajaloo kaitseväe suurim. Siil toimub iga-aastase Kevadtormi asemel ja seal oli planeeritud osalema üle 13 000 reservväelase, kaitseliitlase, ajateenija, tegevväelase ja liitlasriikide kaitseväelase. Alutaguse ringkonna Avinurme jaoskonna formeerimisgrupp käis selles suures õppuses osalejaid formeerimas 4.mail Viru Jalaväe pataljonis.

SIIL 2015 formeerimine

Õppuse Siil eesmärk on kontrollida alalises valmiduses olevate üksuste täiendkomplekteerimist ja kiirreageerimisvalmiduses olevate üksuste formeerimist. See tähendab suurt rõhku just üksuste formeerimise, sealhulgas mobiliseeritute vastuvõtmisele. Avinurme jaoskonnast oli Viru Jalaväe pataljonis formeerimas 26 formeerimisgrupi liiget ja kõigil olid käed jalad tööd täis. Riietatud ja relvastatud sai mitme formeerimispunkti peale kokku ligi 600 siililist. Vaatamata väikestele viperustele, väsimusele ja närvipingele, mis arvatavasti tulid sellest, et ärgata tuli vara ning tööd oli palju, hoidsid formeerimisgrupi liikmed üksteise motivatsiooni varahommikust õhtuni tublisti üleval. Koostöö laabus ja see aitas raske päeva ka töiselt õhtusse saata. Õhtul koju sõites oli tuju hea, sest ära sai tehtud suur töö.

 

Aitäh kõigile, kes olid valmis appi tõttama ja ka neile, kelle jaoks iga okas loeb.  

Järgmine →
Koormusmatk 2015

FastLion CMS

SIIL 2015 formeerimine

SIIL 2015 formeerimine

Õppuse Siil eesmärk on kontrollida alalises valmiduses olevate üksuste täiendkomplekteerimist ja kiirreageerimisvalmiduses olevate üksuste formeerimist See tähendab suurt rõhku just üksuste formeerimise, sealhulgas mobiliseeritute vastuvõtmisele 4.–15. maini kogu Eestit hõlmav ja Virumaal kulmineeruv õppus Siil 2015 on läbi ajaloo kaitseväe suurim. Siil toimub iga-aastase Kevadtormi asemel ja seal oli planeeritud osalema üle 13 000 reservväelase, kaitseliitlase, ajateenija, tegevväelase ja liitlasriikide kaitseväelase. Alutaguse ringkonna Avinurme jaoskonna formeerimisgrupp käis selles suures õppuses osalejaid formeerimas 4.mail Viru Jalaväe pataljonis.

SIIL 2015 formeerimine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse