Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
SEE Teater ja Naiskodukaitse Lääne ringkond esitlevad: perevägivalla lugude lavastus SEE Teater ja Naiskodukaitse 27. detsembril esietendub Haapsalus Kaitseliidu Lääne maleva staabis lavastus, mison kokku pandud mitmetest erinevatest tõestisündinud vägivalla lugudest. innerHTML = writetospan; svet[no-Smpam)a(at)naiskodukaitse.ee ) ← Eelmine Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja Järgmine → Dokumentaalfilmi"Soome lahe õed" näidatakse kinos Sõprus SEE Teater ja Naiskodukaitse Lääne ringkond esitlevad: perevägivalla lugude lavastus

SEE Teater ja Naiskodukaitse Lääne ringkond esitlevad: perevägivalla lugude lavastus

Ave Proos 5. nov. 2009

27. detsembril esietendub Haapsalus Kaitseliidu Lääne maleva staabis lavastus, mison kokku pandud mitmetest erinevatest tõestisündinud vägivalla lugudest.

Etendus on inimeste ette toodud koduvägivalla tagajärjel hukkunud inimeste mälestuseks ning vägivallaprobleemidele tähelepanu pööramiseks. Kõik lavastuses mängitud lood on mõtlemapanevad Eesti peredes aset leidnud traagilised sündmused.

Lood on stsenaariumiks kirjutanud SEE teatri juht Marina Sillaste, kes on koos Triin Jugapuuga ka lavastaja rollis. Etenduse kunstnik on Riina Vanhanen.
Osatäitjatena mängivad tükis peale harrastusteatri näitlejate naiskodukaitsjad, kaitseliitlased ning Haapsalu muusikakooli teatriklassi lapsed.

Etendust saab uuel aastal näha ka väljaspool Haapsalut. Tänu Eesti Kultuurkapitali toetusele on võimalik teha ringreis, et jutustada vägivallalugusid erinevates paikades üle terve Eesti.

Nime „Vaikivad tunnistajad“ kandis ka eelmise aasta detsembris naiskodukaitse ja SEE Teatri koostöös toimunud üritus, mille käigus süüdati Läänemaa muuseumi ees perevägivalla tõttu hukkunud inimeste mälestuseks küünlad ning näitlejad jutustasid lugusid elust enesest.

Siinkohal kutsume inimesi üles saatma meile tõestisündinud lugusid vägivalla teemadel, et saaksime osad neist lavastada ning inimestele näidata, millega võib asi lõppeda, kui õigel ajal rongilt maha ei astu!

Lisainfo:
Marina Sillaste (SEE Teater, 56698144,  )
Svetlana Mustkivi (Naiskodukaitse Lääne ringkond, 5041437,
)

FastLion CMS

SEE Teater ja Naiskodukaitse

SEE Teater ja Naiskodukaitse

Etendus on inimeste ette toodud koduvägivalla tagajärjel hukkunud inimeste mälestuseks ning vägivallaprobleemidele tähelepanu pööramiseks Kõik lavastuses mängitud lood on mõtlemapanevad Eesti peredes aset leidnud traagilised sündmused 27. detsembril esietendub Haapsalus Kaitseliidu Lääne maleva staabis lavastus, mison kokku pandud mitmetest erinevatest tõestisündinud vägivalla lugudest.

SEE Teater ja Naiskodukaitse Lääne ringkond esitlevad: perevägivalla lugude lavastus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse