Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad Roosa Riin, maias Merle, Et ükski nädal ei mööduks ilma kokkusaamiseta ja et saaks regulaarselt naiskodukaitsjate vahvat seltskonda nautida ka keset suve, kohtusid Rapla ja Märjamaa jaoskondade naised 17. juuli õhtul kõige vaiksemas ja rohelisemas oaasis keset Rapla kesklinna ehk siis täpsemalt Rapla jaoskonna liikme Riinu aias. Aitäh teile kõigile ja kohtumiseni juba pühapäeval ravimtaimede õppel! ← Eelmine Aitäh Kohila, vahva Maakaitsepäeva eest! Järgmine → Hiie naised Põrgupõhjal Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad

Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad

Nele Ninatark 18. juulil 2014

Et ükski nädal ei mööduks ilma kokkusaamiseta ja et saaks regulaarselt naiskodukaitsjate vahvat seltskonda nautida ka keset suve, kohtusid Rapla ja Märjamaa jaoskondade naised 17. juuli õhtul kõige vaiksemas ja rohelisemas oaasis keset Rapla kesklinna ehk siis täpsemalt Rapla jaoskonna liikme Riinu aias.

Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad

Tõele au andes pole see mitte ainult Riinu aed, vaid selles majas on Naiskodukaitsjate kontsentratsioon eriti kõrge ja on lausa ime, et ühte majja üldse nii palju naiskodukaitsjaid elama mahub :). Igatahes saabus sellesse naiskodukaitsjate aeda veel kenake hulk naiskodukaitsjaid ja hulganisti lapsi lisaks ning tore õhtupoolik oligi juba kindlustatud.

Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad

Alustati mõistagi tutvustusega nagu me ikka teeme, sest alati on seltskonnas mõni inimene, kes mõnda teist inimest ei tunne. Sedakorda sai siis oma nimele lisandiks mõelda sama algustähega lisandi. Mulle tundub, et kui Rapla ja Märjamaa jaoskonnad kokku saavad (nii palju, kui seda on praeguseks jõudnud juhtuda), siis ei olegi mingit valmismõeldud tegevust vaja, sest omavaheline jutt ei taha kuidagi lõppeda – kohe hakkavad kõlama jutud vapratest tehtud tegudest Naiskodukaitses ja lendama plaanid tulevaste veelgi vapramate tegude osas. Selgi korral jõuti juba kavandada mitmeid plaane tulevasteks üritusteks ja ühe õppe jõudsime juba käesolevaks nädalakski plaanida. Unistasime sellest, kuidas me kõik järgmisel aastal Naiskodukaitse Koormusmatkal osaleme….. ja kõnelesime Märjamaa jaoskonna peatselt avatavast kodukohvikust.

Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad

Kätt ja silma sai proovida sulgpallis ja korvi visetes, aga tuleb tõdeda, et mõlemad alad said peatselt vallutatud laste poolt ja naiste spordialaks jäi siiski vaid kaasavõetud hõrgutiste näksimine.

Mulle meeldivad sellised õhtud, kui saab lihtsalt toredate inimestega koos aega veeta ja meie meelisteemast ehk Naiskodukaitsest lobiseda – plaanid tekivad, mõtted lendavad ja motivatsioon kerkib, meie-tunne tugevneb, kasvab teadmine, et nende inimestega teeks ma kõike ja läheks igale poole.

Aitäh teile kõigile ja kohtumiseni juba pühapäeval ravimtaimede õppel!     

FastLion CMS

Roosa Riin, maias Merle,

Roosa Riin, maias Merle,

Tõele au andes pole see mitte ainult Riinu aed, vaid selles majas on Naiskodukaitsjate kontsentratsioon eriti kõrge ja on lausa ime, et ühte majja üldse nii palju naiskodukaitsjaid elama mahub :) Igatahes saabus sellesse naiskodukaitsjate aeda veel kenake hulk naiskodukaitsjaid ja hulganisti lapsi lisaks ning tore õhtupoolik oligi juba kindlustatud Et ükski nädal ei mööduks ilma kokkusaamiseta ja et saaks regulaarselt naiskodukaitsjate vahvat seltskonda nautida ka keset suve, kohtusid Rapla ja Märjamaa jaoskondade naised 17. juuli õhtul kõige vaiksemas ja rohelisemas oaasis keset Rapla kesklinna ehk siis täpsemalt Rapla jaoskonna liikme Riinu aias.

Roosa Riin, maias Merle, mõnus Merike ja teised toredad naiskodukaitsjad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse